P0

Fotoreportažai, Kultūra

Atplaukė didysis Mobis Dikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-26


Į Jūros šventės organizatorių raginimą dar ketvirtadienio vakarą ateiti į Klaipėdos piliavietę pasižiūrėti vieną svarbiausių šių metų fiestos akcentų – italų spektaklio “Mobis Dikas“ – atsiliepė gausi minia žmonių. Jie į piliavietę būriais traukė dar gerokai prieš spektaklio pradžią.

Bendrą VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir Italijos teatro „Teatro dei Venti“ projektą žmonės stebėjo ir gausiai nusėdę ant piliavietės šlaitų.Organizatoriai nepamelavo, kad renginys išsiskirs įspūdinga scenografija, autorine muzika ir emocine įtaiga. Judanti 13 metrų ilgio ir 7 metrų pločio platforma spektaklio metu transformuojasi į laivą, vėliau – į žuvį, taip atverdama žmogaus fantaziją apie baltąjį banginį.

Spektaklis unikalus ir tuo, jog kartu su profesionaliais aktoriais jame dalyvauja ir Klaipėdos bendruomenė – vaikai, senjorai, sportininkai, kurie nuo liepos vidurio noriai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse.

Spektaklis dar bus rodomas ir penktadienį bei šeštadienį 21 val. Geriausi vaizdai atsiskleidžia visgi sėdintiems ant specialiai sustatytų suoliukų, o ne iš piliavietės šlaitų, tad norintys užsiimti šias vietas turėtų ateiti gerokai anksčiau.

Martyno Vainoriaus ir Andriaus Pelakausko nuotr.


  2018-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt