P0

Transportas

M8 „mikriukuose” – nemokamas vanduo

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-07-26


Vienas iš į elektroninio bilieto sistemą nuo balandžio vidurio integruotų „mikriukų“ vežėjų – UAB „Ridvija“ – sugalvojo nuo šio penktadienio savo transporto priemonėse sudaryti galimybę keleiviams nemokamai atsigaivinti vandeniu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Visose dešimtyje mūsų eksploatuojamų M8 maršruto mašinų nuo rytojaus bus pastatyti geriamo vandens aparatai, bus ir stiklinaitės. Juos laikysime tol, kol tęsis karšti orai. Tokį dalyką buvome sugalvoję ir dirbami Vilniuje. Norėtųsi, kad ir kiti Klaipėdos vežėjai pasektų mūsų pavyzdžiu”, – ketvirtadienį “Atvirai Klaipėdai” sakė apie tokią naujieną pranešęs Šiauliuose įsikūrusios “Ridvijos” vadovas Vidmantas Šliažas.

“Ridvija” kartu su “Kautra”, vežančia maršrutais M5 ir M6, į Klaipėdos rinką atėjo laimėjus VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” rengtus konkursus ir pakeitė senuosius maršrutinius taksi. „Kautra“ konkurso metu pasiūlė 61 ct/km, o “Ridvija” – 62 ct/km kainą. Sutartis su šiomis bendrovėmis pasirašyta 5 metams su galimybe jas pratęsti 2,5 metų.


  2018-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt