Kriminalai ir nelaimės

Sel’as Klaipėdoje prisivažinėjo?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-06


Klaipėdos policija praneša, kad sekmadienį, apie 15.18 val. buvo gautas pranešimas, jog kelyje Vėžaičiai-Klaipėda pavojingai manevruoja oranžinis automobilis „Lamborgini“ ir kelia avarines situacijas.

Jo vairuotojas buvo sustabdytas jau Klaipėdoje, Šilutės plente. Pranešama, kad šį prabangų automobilį vairavo 1976 m. gimęs vyras, jam nustatytas lengvas girtumo laipsnis 0,76 prom.

„Reidas TV“ FB iš patikimų šaltinių Klaipėdoje sužinojo, kad Šilutės pl., policija sustabdė kabrioletą, kurio vairuotojas E. D., prisistatė esąs SEL’as. Jam nustatytas lengvas girtumas -0.70 prom.”, – savo socialinio tinklo “Facebook” paskyroje skelbė “Reidas TV”.

Nuotrauka iš “Facebook”

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimą vairuotojui buvo surašytas protokolas, automobilį toliau vairavo pažeidėjo draugas.

Administracinių nusižengimų kodeksas numato, kad transporto priemonių vairavimas esant lengvam neblaivumui (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) užtraukia baudą nuo 300 iki 450 eurų. Tuo pačiu iš pažeidėjo mažiausiai metams, o ilgiausiai – 1,5 metų laikotarpiui atimamas vairuotojo pažymėjimas.

2015 m. pabaigoje Egidijus Dragūnas buvo neteikęs teisės vairuoti dvejiems metams ir dviem mėnesiams, jam buvo paskirta ir 723 eurų bauda už tai, kad sustabdytas policijos, kai vairavo visureigį „Mercedes“, įpūtė 1,65 prom.


2018-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt