P0

Kriminalai ir nelaimės

Statybininkai paliko be elektros

Avatar

Martynas Vainorius
2018-08-06


Pirmadienį, apie 16.35 val. dalis Sportininkų gatvės rajono namų liko be elektros, nes ties Viršutine ir Smilties Pylimo gatve daugiabutį statantys statybininkai su ekskavatoriumi, ko gero, pažeidė elektros kabelį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Kaip taip galima darbuotis, negi neturima tinklų brėžinių? Kiek dabar būsime be elektros visiškai neaišku, o juk karščiai, produktai šaldikliuose”, – piktinosi šalia gyvenantis Denisas.

“J…, ar jūs vyrai iš mūsų tyčiojatės, šaldytuvai, viskas. Nebėra gyvenimo. Archeologė vos spėjo galvelę nusukti, tokia ugnis pakilo”, – ant statybininkų pyko šalia gyvenanti moteris, nepagailėjusi ir daugiau keiksmažodžių.

Anot Deniso, elektros dėl šio incidento neturi apie 10 aplinkinių namų, o gal ir daugiau. Kita moteris teigė, jog elektros neturi ir Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras (“Žalgirio” sporto rūmai).

Ši statybvietė yra įdomi jau tuo, kad čia aptikti istorikus ir archeologus stebinantys palaidojimai. Pasak čia besidarbuojančios archeologės Viktorijos Ziabrevos, iš viso jau yra rasta 10 tokių kapų, tik pora jų dar neatidengti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Elektros tiekimas buvo atstatytas apie 18.30 val.


2018-08-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt