P0

Kriminalai ir nelaimės

Įtariamajam tvirkinimu – trys kardomosios priemonės (4)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-08-07


Dėl savaitgalį Karklėje “Žilvičio” stovyklavietėje įvykusio nemalonaus incidento – galimo mergaičių tvirkinimo – policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 153 str. 1 d., t.y.  dėl jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra. Palmiros Mart nuotr.

Kaip “Atvirą Klaipėdą” informavo prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Ignė Rotautaitė-Pukenė, įtariamasis nesuimtas, jam skirtos kitos trys švelnesnės kardomosios priemonės: iš vyro paimti dokumentai, jis turės periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei pasirašė pasižadėjimą neišvykti iš šalies. Įtariamasis anksčiau teistas nebuvo.

Prokuratūros atstovė teigė negalinti patvirtinti viešojoje erdvėje skelbiamos informacijos, jog 43 metų įtariamasis yra vilnietis advokatas.

“Apie įtariamojo asmenybę jokių duomenų pateikti negalime”, – sakė I. Rotautaitė-Pukenė.

Šeštadienį į policiją kreipėsi “Žilvičio” direktorius Bronius Kalvaitis, paaiškėjus, jog savo dukrą į stovyklą atvežęs ir čia nakčiai pasilikęs tėvas galėjo tvirkinti tris 10-13 metų mergaites. Tuo jos pasiskundė vienai iš mamų, kuri bemat apie įvykį pranešė stovyklos vadovybei, o ši kreipėsi į policiją.

Įtariamasis buvo bemat sulaikytas, bet po dviejų parų iš areštinės paleistas, įteikus jam pranešimą apie įtarimą bei paskyrus tris minėtas kardomąsias priemones.

​Už jaunesnio nei šešiolikos metų asmens tvirkinimą įstatymas numato laisvės apribojimą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

 


  2018-08-07

  4 komentarai “Įtariamajam tvirkinimu – trys kardomosios priemonės”

  1. AvatarSkaitytojas (IP: 185.171.126.94)

   Skandalingą įrašą su Broniuku pamatę „Instagramo“ vartotojai sunerimo, kad gali dėtis tokie dalykai visiems prieinamoje erdvėje

  2. AvatarTyrėja (IP: 213.197.173.54)

   Ne, jo inicialai B.D. Jis laipsnio neturi, bet nuo jo trenkia stiprus alkoholio kvapas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt