P0

Miestas, Svarbu

Toliau griūva sovietinis “paveldas”

Avatar

Martynas Vainorius
2018-08-07


Šalia Santuokų rūmų stovinti sovietmečiu statyta raudonų plytų tvora toliau eižėja. Ar su papildoma pagalba ar ir be jos, ant vieno iš jos tarpuose sumontuotų suoliukų nugriuvo betoninė tvoros konstrukcija ir plytos.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pavasarį miesto savivaldybės specialistai tarėsi, koks turėtų būti šio statinio likimas, bet konkrečių sprendimų taip ir nepriėmė.

Savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos teigimu, buvo išssiųsta užklausa Kultūros paveldo departamentui, kokias jie mato sąlygas visai šiai aikštei, taip pat ir tvorai rekonstruoti. Pagal gautą atsakymą bus rengiamas tvarkybos projektas ir imamasi darbų.

L. Dūda žadėjo, kad apgriauta tvoros vieta bus operatyviai sutvarkyta.


2018-08-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt