P0

Politika, Svarbu

Arvydą Vaitkų – į šalies prezidentus? (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-08-10


Penktadienį LRT per “Laba diena, Lietuva” 16 val. žinias pranešė, jog tarp Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP)  kandidatų į Lietuvos Respublikos prezidentus šalia jau anksčiau skelbtų Vytenio Andriukaičio, Rasos Budbergytės ir Vilijos Blinkevičiūtės pavardžių atsirado ir dabartinio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto vadovo Arvydo Vaitkaus pavardė.

“Gintautas Paluckas neatmeta galimybės svarstyti ir partijai nepriklausančio Uosto vadovo Arvydo Vaitkaus kandidatūros”, –  pranešė LRT.

“Atviros Klaipėdos” žurnalistei susisiekus su LSDP pirmininku Gintautu Palucku ir paklausus, aš iš tiesų tarp partijos kandidatų į prezidentus yra ir klaipėdiečio A. Vaitkaus kandidatūra, jis buvo labai nustebęs. 

“Oi ne, nežinau, iš kur tokia informacija. Ponas Vaitkus nėra mūsų partijos narys, mes ne kartą esame sakę, kad pirmiausia kandidatų dairysimės pas save, liaudiškai tariant, tai yra, tarp savo partijos narių. Ponas Vaitkus kol kas niekaip nėra svarstomas galimu kandidatu prezidento rinkimuose”, – sakė  G. Paluckas.

Paklaustas, kaip tada galėjo LRT žiniose atsirasti Arvydo Vaitkaus pavardė su nuoroda į partijos pirmininką, G. Paluckas teigė tos informacijos pats negirdėjęs, bet jei taip buvo pateikta, tada, jo teigimu, “tai yra labai netikslu”.

“Atvirkščiai – šiandien “Žinių radijo” laidoje, kai žurnalistas paklausė, ar Vaitkus nėra mūsų galimas kandidatas, aš pasakiau, kad jis net nėra mūsų partijos narys ir kad jo kandidatūros mes nesvarstome”, – sakė G. Paluckas, nusistebėjęs tokia jo žodžių interpretacija.

A. Vaitkus Socialdemokratų partiją paliko pernai gruodį.

„Manau, kad mano šiandieninėje pozicijoje geriau būti nepriklausomu žmogumi“, – tada komentuodamas pasitraukimo motyvus naujienų agentūrai BNS sakė jis.


  2018-08-10

  Vienas komentaras apie “Arvydą Vaitkų – į šalies prezidentus?”

  1. AvatarTos nuolatinės (IP: 88.119.39.225)

   bobos jau vemt verčia.Be to fakto, kad namuose susislėpę kruopų dėžutėse tikrai turi sssr komuniagų bilietus, bet apsimeta niekad partinėm(komunistų partijos) nebuvę.Naujas bobas rinkti irgi rizikinga – kiaurai permirkę priklausomybe savo( irgi nuolatinėms) papelijusioms nuo laiko partijoms ir neoliberalinėms madoms.Taigi, reziume:iš tų pelų niekad nebus grūdų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt