P0

Fotoreportažai, Sportas

Politinį sezoną pradėjo futbolo turnyru (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-29


Antradienio pavakarę Klaipėdos II Melnragės paplūdimyje vyko pirmasis politinių partijų Klaipėdos skyrių futbolo turnyras. Taip Seimo narys liberalas Simonas Gentvilas kartu su buvusiu ilgamečiu Lietuvos rinktinės žaidėju Rimantu Žvingilu pakvietė partijas pradėti politinį sezoną.

„Pakvietėme Klaipėdos politines partijas politinio sezono pradžią pradėti pasitikėjimą ir abipusę pagarbą ugdančiu futbolo turnyru. Skatiname stiprinti draugiškus santykius tarp Klaipėdoje veikiančių partijų skyrių. Dabar akivaizdu, kad futbolas, nepaisant kartais kylančių tarpusavio politinių peripetijų ir rietenų, padeda puoselėti draugiškus santykius. Tai tinkamas užsiėmimas norint smagiai drauge praleisti laiką“, – pranešime cituojamas S. Gentvilas.

Ant smėlio savo jėgas žaidžiant 5 prieš 5 išbandė socialdemokratų, konservatorių, liberalų ir Asociacijos visuomeninis judėjimas „Permainų Klaipėda“ komandos.

Konservatorių komandai prognozuotą pergalę po dramatiškos baudinių serijos paveržė “Permainų Klaipėda“. Trečia vieta atiteko liberalų, o ketvirtoji – socialdemokratų komandoms.

FIFA tarptautinę kategoriją turinčiam turnyro teisėjui Vladimir Gerasimov turnyro metu neprireikė išsitraukti nei raudonų, nei geltonų kortelių. Futbolo turnyras praėjo ir be traumų. O R. Žvingilas ir pats trumpam buvo išbėgęs į aikštelę.

„Džiaugiuosi, kad turnyro iniciatorius S. Gentvilas išreiškė pasitikėjimą manimi ir pakvietė tapti vienu iš turnyro organizatorių. Džiugina, kad iniciatyva buvo susijusi būtent su šia sporto šaka, nes futbolas – sporto karalius, kuris, kaip ir buvo minėta, vienija visus. Yra linksmas pasakymas: „Dėl ko mes mylime futbolą? Dėl to, kas vyksta po futbolo.“ O po futbolo lieka geros emocijos ir kito susitikimo laukimas”, – pranešime teigia R. Žvingilas.

Tai pirmasis toks politinių partijų futbolo turnyras, tačiau jo organizatoriai tiki, kad jis taps tradicinis.


2018-08-29

2 komentarai “Politinį sezoną pradėjo futbolo turnyru”

  1. Redaktoriau,
    prašau patikslinti tekste komandos -nugalėtojos pavadinimą.Registrų centre įregistruota Asociacija visuomeninis judėjimas “Permainų Klaipėda” Šio judėjimo komanda ir laimėjo šį turnyrą. Komandos kapitonas -gydytojas Grinvydas Butrimas.
    Pagarbiai ,
    A.Grublys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt