P0

Uostas ir jūra

Keisis Senosios perkėlos keltų grafikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-31


„Smiltynės perkėla“ praneša, kad rudenį “nežymiai koreguoja keltų tvarkaraščius”, tačiau šį rugpjūtį atnaujintas ir reisas į Jūrų muziejų išliks. Skelbiama, kad per vieną mėnesį šį maršrutą pasirinko daugiau kaip 23 tūkst. žmonių.

„Įsivaizduokite, per mėnesį į delfinariumą kėlėsi beveik tiek žmonių, kiek gyvena Utenoje. Tai reiškia, jog maršrutas yra reikalingas. Mūsų įmonė, sudarydama kelto grafiką, atsižvelgė ir į delfinų pasirodymų laiką, tad žmonėms nereikia persikėlus papildomai laukti ir gaišti laiko“, – pranešime cituojamas AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Tačiau dėl to, kad keleivių srautas rudenį yra gerokai mažesnis nei vasarą, keltai į Jūrų muziejų plauks kiek rečiau. Skirtingai nuo rugpjūčio mėnesio, reisai vyks tik nuo trečiadienio iki sekmadienio, keisis ir perkėlimo laiko grafikas.

Uosto vidus kompas

Prasidėjęs ruduo ir mažėjantys keleivių srautai koreguoja ir tvarkaraščius iš Senosios perkėlos (Šiaurinis ragas) į Smiltynę. Penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis nebeliks 23 val., reiso iš Klaipėdos bei 23.15 val. iš Smiltynės. Taip pat penktadieniais ir šeštadieniais nebeliks 24 val. reiso iš Klaipėdos ir 00.15 val. iš Smiltynės.

Keltai iš Senosios perkėlos, kur keliami žmonės ir dviratininkai, tarp Klaipėdos ir Smiltynės ir toliau kursuos kas 15 minučių nuo 7 iki 22.15 val. Naujoje perkėloje grafikas nesikeičia. Transporto priemonės bus keliamos visą parą, kas 20-imt minučių.


2018-08-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt