P0

Švietimas

LCC – didžiausias pirmakursių būrys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-03


27-uosius akademinius metus pradėjęs Klaipėdoje įsikūręs LCC tarptautinis universitetas, šiemet turėjęs nemenkų iššūkių dėl sustabdyto ir vėliau atnaujino priėmimo į jo studijų programas, skelbia, kad pasitiko didžiausią pirmakursių būrį – 218 studentų.

Iš viso šiuo metu LCC studijuoja 629 studentai iš 43 skirtingų pasaulio šalių.

Švietimo vidus

Šiais metais LCC bendruomenė džiaugiasi turėdama ir studentę iš Naujosios Zelandijos. Emma McDonalds atvyko į Lietuvą studijuoti, nes anot jos, norėjo ištrūkti iš Naujosios Zelandijos ir išbandyti išsilavinimą įgyti Europoje.

“Viena iš vietų, kur norėjau mokytis buvo Europa, tačiau buvo baisu pakliūti į universitetą, kur studijos vyksta ne anglų kalba. LCC galiu studijuoti anglų kalba, bei tuo pačiu metu susipažinti su begale kitų kultūrų. Tikiuosi, kad šis universitetas ir šis miestas man visada išliks kaip antri namai, kur aš galėsiu tobulėti, augti, ir kur visada jausiu palaikymą”, – LCC pranešime cituojama Emma McDonalds.

,,Kaip LCC tarptautinio universiteto rektorė Marlene Wall minėjo atidarymo ceremonijoje, mes esame viena šeima. Šis pasakymas nėra tik žodžiai, nes jau dabar jaučiuosi čia kaip namie, – visi padeda, pataria, lengvai bendrauja”, – cituojama ir LCC pirmakursė Danielė Tumosaitė.


  2018-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt