Svarbu, Transportas

Vairuotojus vėl kvies nemokamai važiuoti autobusais

Avatar

Martynas Vainorius
2018-09-11


Kasmet rugsėjo 16-22 dienomis minimos Europos judumo savaitės proga Klaipėdoje vyks 115 renginių, kuriuos organizuoja 38 įvairios organizacijos. Finalinis jų akordas, anot Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budinio, bus rugsėjo 21-ąją vyksianti “Diena be automobilio”.

Norint rugsėjo 21-ąją važinėtis nemokamai autobusu, jo vairuotojui reikės pateikti automobilio techninį pasą. Martyno Vainoriaus nuotr.

VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) direktorius Gintaras Neniškis akcentavo, kad tai nebus Jūros šventė, kurios metu miesto autobusais visi keleiviai buvo vežami nemokamai, nes šia akcija siekiama asmeninių automobilių vairuotojus supažindinti su viešuoju transportu. Tad norint tą dieną važinėtis nemokamai autobusų vairuotojui reikės pateikti automobilio techninį pasą, o jis įteiks specialų tos dienos renginio bilietą.

“Remiantis pirmojo tokio praėjusiais metais vykusio renginio patirtimi yra numatytas 8000 eurų biudžetas – 4000 bilietų. Jei jų pritrūktų, kontrolei yra nurodyta, kad nemokamą kelionę pateisins ir techninis automobilio pasas”, – sakė G. Neniškis.

KKT vadovas taip pat akcentavo, kad tokios kelionės bus galimos tik miesto autobusais, kursuojančiais I zonoje. Už keliones maršrutiniuose taksi ir naktiniame maršrute N1 reikės mokėti.

Rugsėjo 21-osios ryte vyks ir jau daugiau nei 10 metų rengiamos lenktynės, kurių metų žiūrima, kas greičiau laikydamasis visų taisyklių įveikia trasą nuo prekybos centro BIG iki universiteto miestelio – bėgikas, autobusas, dviratininkas, elektromobilis ar įprastas automobilis.

“Šiemet pirmą kartą išbandysime ir maršrutinius taksi, bus galima spręsti, ar jie gali konkuruoti su didžiaisiais ekspresais. Tikimės, kad po poros metų pertraukos jau atsiras bėgikas”, – sakė G. Neniškis, priminęs, kad pastaruosius dvejus metus šias lenktynes laimėjo dviratininkas.

Su visa renginių programa galima susipažinti čia.2018-09-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt