Transportas

Perkėloje turintys leidimus turės stovėti bendroje eilėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-14


“Smiltynės perkėla” praneša, kad dėl pradedamų Naujosios perkėlos rekonstrukcijos darbų nuo rugsėjo 14 d. keičiasi eismo organizavimo tvarka keliantis iš Klaipėdos į Smiltynę.

Naujojoje perkėloje eismas paskirstytas keturiomis eismo juostomis – trys įvažiavimo ir viena išvažiavimo. Įvažiuojant iš Klaipėdos pusės viena juosta judėdavo sunkiasvoriai automobiliai ir autobusai, kita – lengvieji automobiliai, o trečioji buvo skirta Neringos gyventojams ir įmonėms, turintiems leidimus keltis be eilės ir nemokamai.

Prasidėjus infrastruktūros rekonstrukcijos darbams viena iš juostų iš Klaipėdos pusės yra uždaroma. Norint tinkamai organizuoti pakrovimą keltuose, atskira juosta lieka sunkiasvoriams automobiliams ir autobusams, o kita bus skirta tik lengviesiems automobiliams. Tai reiškia, kad net ir turintys leidimus keltis be eilės turės stovėti bendroje eilėje.

„Tai tik trumpalaikiai nepatogumai. Prašome keleivius būti supratingus ir kantrius. Rekonstrukcijos darbai vyksta sparčiai ir jie bus užbaigti iki naujojo sezono pradžios. Naujosios perkėlos infrastruktūra, augant keleivių srautams, jau neatitiko šiuolaikinių reikalavimų, todėl rekonstrukcija buvo būtina. Sutvarkysime vandentiekio, kanalizacijos, elektros, apšvietimo inžineriniai tinklus. Dabar esančias tris eismo juostas pakeis 12, įrengsime dvi papildomas kasas. Sutvarkius infrastruktūrą ir modernizavus perkėlą priimsime beveik tris kartus daugiau – apie 140 transporto priemonių iš karto. Taip bus geriau reguliuojami ir keleivių srautai “, – pranešime cituojamas AB „Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Keičiasi ir eismo organizavimo tvarka išvažiuojant iš kelto Klaipėdos pusėje. Šiuo metu esančios išvažiavimo juostos bus uždarytos, o į miestą bus galima patekti per vieną iš juostų, šiuo metu naudojamų įvažiavimui.


2018-09-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt