Politika

Universitetas atsiriboja nuo jame vykstančios konferencijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-14


Klaipėdos universitetas suskubo pranešti, jog, siekdamas išvengti dviprasmybių dėl šiandien, penktadienį, KU Aula Manga konferencijų salėje vykstančios konferencijos „Miestas ir uostas: nepaskelbto karo zona“, atsiriboja nuo šio renginio ir su jo turiniu niekaip nėra susijęs.

“Prieš mėnesį, kuomet į KU kreipėsi Klaipėdos bendruomenių asociacija dėl galimybės išsinuomoti patalpas bendruomenių renginiui, KU sutiko, siekdamas skatinti bendruomeniškumą ir Klaipėdos bendruomeninių organizacijų veiklas. Įprastai KU, nuomodamas patalpas tretiesiems asmenims, renginių turinio nederina. Tad KU visiškai atsiriboja nuo šios konferencijos „Miestas ir uostas: nepaskelbto karo zona“ turinio ir tai nėra universiteto renginys”, – sakoma KU išplatintame pranešime.


2018-09-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt