P0

Miestas

Mantas Bučnys kviečia į fotografijos dirbtuves

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-25


Su „Atvira Klaipėda” bendradarbiaujantis klaipėdietis fotografas Mantas Bučnys šį sekmadienį, rugsėjo 30-ąją, rengia fotografijos dirbtuves „O tai kaip čia?”

Jos vyks toje pačioje jaukioje erdvėje „Qtime” (prekybos ir paslaugos centras „Kiras”, Tiltų g. 16), kur reziduoja ir „Atvira Klaipėda”.

Viena iš retų nuotraukų, kai pats Mantas nufotografuotas 🙂

„Sužinosit, kas yra švenčiausioji trejybė fotografijoje, ką tos “knopkės” ant fotoaparato reiškia. Išsinešit žinias, kurias taikant tikrai tobulėsit, o seminaro metu vienas laimingasis burtų keliu laimės 2 dienų asmeninę konsultaciją, per kurią ne tik mokysiu, kaip koreguoti nuotraukas, tačiau ir turėsime praktikos rudens spalvose su modeliu”, – žada Mantas.

Pasak jo, tai – tik pirmasis toks susitikimas. Tokių dirbtuvių jis ketina rengti ir daugiau.

Vietų skaičius ribotas. Registracija į dirbtuves – SMS žinute tel. 8 653 77646 (reikia įrašyti savo vardą ir pavardę). Užsiėmimo kaina – 8 Eur.


2018-09-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt