Naujasis turgus ieško prekeivių

Fotoreportažai, Verslas
Avatar photoPalmira Martinkienė
2018-09-25

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Antrojo etapo rekonstrukciją baigiantis uostamiesčio Naujasis turgus (pirmoji baigta ankstyvą pavasarį), ieško norinčiųjų prekiauti naujose laisvose vietose.

Tačiau į antradienį skelbtą vadinamąją atvirų durų dieną atėjo vos keturi tuo suinteresuoti asmenys: viena pora norėjo prekiauti pramoninėmis prekėmis, o du vyrai žvalgėsi galimybės čia teikti maitinimo paslaugas.

Ant neįgaliųjų automobilių parkavimo vietos pastatytas kioskelis kaip stovėjo čia visą vasarą, taip ir tebestovi iki šiol. Palmiros Mart nuotr.

Tuo, regis, apsidžiaugė Naujojo turgaus vadovas Viačeslav Karmanov, nes, jo teigimu, būtent maitinimo paslaugų jiems labiausiai ir trūksta.

„Mūsų galimybės yra didelės, mes turime nuo 100 kvadratų iki 6 kvadratų laisvų patalpų”, – negausiam būreliui suinteresuotų klausytojų sakė V. Karamanov, raginęs juos prekiauti „bet kuo”: pradedant daržovėmis ir baigiant drabužiais, papuošalais – „kuo jūs tik norite”.

Pasak turgaus vadovo, vasaros metu turgavietėje prekiauja apie 600 smulkiųjų verslininkų, kuriuos būtina pamaitinti. Be to, esą kiekvieną savaitę turgavietę aplanko per 2000 žmonių, kurie galbūt irgi čia neatsisakytų užkąsti.

Jaunas vaikinas domėjosi, ar būtų galima šias paslaugas teikti iš savo specialiai pritaikytos transporto priemonės – autobusiuko. Turgaus administracija patikino, kad dėl to problemų kilti neturėtų. Antrajam maitinimą ketinusiam pasiūlyti vyrui buvo aprodytos dvi laisvos tam skirtos patalpos. Kartu priminta, kad, jei tik yra noro, turgavietėje galima pasistatyti ir savo kioską – kaip pavyzdys buvo parodytas „Vilniaus duonos” kioskelis.

O štai ant neįgaliųjų automobilių parkavimo vietos pastatytas Kartenos kepiniais prekiaujantis kioskelis kaip stovėjo čia visą vasarą, taip ir tebestovi iki šiol, nors turgavietės direktorius „Atvirai Klaipėdai” buvo minėjęs, kad po rekonstrukcijos pabaigos jį perkels į kitą vietą.

Tiesa, paaiškėjo, kad oficiali turgavietės atidarymo diena, kai bokštą pagaliau papuoš laikrodis, iš planuoto rugsėjo perkeliama į spalį.

Palmiros Mart nuotr. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”49476,49477,49478,49479,49480,49481,49482,49483,49484,49485,49503,49487,49501″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Atšauks turgaus pastatų aukcioną

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus antradienį pareiškė, jog savivaldybės valdomos bendrovės Naujasis turgus paskelbtas pastatų komplekso aukcionas bus atšauktas – tokį ...
2024-07-02
Skaityti daugiau

Spyglys

Turguje pirmauja Vėgėlė*

Kol šiltą savaitgalį mūsų miestelio centre šurmuliuoja Silkės festivalis, pietinėje miesto dalyje irgi netrūksta žuvų. Naujajame turguje taip pat vyksta ...
2024-05-04
Skaityti daugiau

Miestas

Per Motinos dieną keisis kapinių lankymo tvarka

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad siekiant išvengti transporto spūsčių prie pagrindinių Lėbartų kapinių vartų šį savaitgalį, gegužės 4-5 dienomis, ...
2024-05-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This