P0

Uostas ir jūra

Nebedirba Senoji perkėla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-26


AB “Smiltynės perkėla” informuoja, kad dėl stiprėjančio vėjo, kylančio vandens lygio ir bangų trečiadienį nutraukiami keltų reisai iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal.

Norintys persikelti į Smiltynę ar į Klaipėdą turėtų vykti į Naująją perkėlą, čia keltai dirba ir toliau.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Teigiama, kad Neringoje keleivių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai jau informuoti apie situaciją, todėl keleivių jie atvyks paimti į Naująją perkėlą.

Trečiadienį nuo ryto ribojama laivyba ir uoste.

Jūrinių prognozių grupės budinčioji sinoptikė Elvyra Latvėnaitė “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad šiuo metu vidutinis vėjo greitis yra 17 m/s, o gūsiuose jis siekia iki 25 m/s.

“Tai labai stiprus vėjas, kuris dar dvi artimiausias valandas stiprės”, – 15 val. komentavo sinoptikė. Jos teigimu, panašaus stiprumo vakarų krypčių vėjas pajūryje laikysis iki vidurnakčio, o paryčiais bei įdienojus jis turėtų kiek aprimti.

“Tačiau jau ketvirtadienio vakare ir penktadienio naktį laukiame naujo ciklono”, – komentavo E. Latvėnaitė, patarusi gyventojams būti atsargiems ir šiomis dienomis nesirinkti kelionių, susijusių su vandeniu.

Vakarop “Drevernos uostas” savo socialiniame tinkle pasidalino ištvinusių Kuršių marių vaizdais, vandens apsemtu Drevernos uostu. Pranešama apie daugelyje Vakarų Lietuvos vietų vėtros išverstus medžius, išlaužytas šakas.

Ištvinusios marios apsėmė Drevernos uostą. Facebook nuotr.


  2018-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt