Politika, Svarbu

Mero sekretorius paliko Liberalų sąjūdį (4)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-09-27


Klaipėdos miesto tarybos ir mero sekretorius Modestas Vitkus “Atvirai Klaipėdai” patvirtino, jog paliko Liberalų sąjūdžio partiją.

Modestas Vitkus sako po šios kadencijos nebedalyvausiantis politikoje. Martyno Vainoriaus nuotr.

M. Vitkus akcentavo, kad jo sprendimas nėra susijęs su partijos skyriaus sprendimu kandidatu į merus kelti ne dabartinį uostamiesčio vadovą Vytautą Grubliauską, o Simoną Gentvilą.

“Pareiškimą parašiau rugsėjo 14-ąją, bet dar prieš skyriaus susirinkimą. Tikrai nėra taip, kad pasitraukiu, nes ką nors palaikau ar esu prieš ką nors”, – teigė M. Vitkus.

Pašnekovo teigimu, dėl tokio sprendimo jis buvo apsisprendęs jau anksčiau, nes yra nutaręs po šios kadencijos nebedalyvauti politikoje.

“Tikrai nedalyvausiu ir jokių komitetų veikloje”, – teigė jis.

M. Vitkus sakė nemanantis, kad jo pasitraukimas iš partijos trukdytų ir toliau eiti dabartines pareigas.

“Tai yra politinio-asmeninio pasitikėjimo pareigos. Pavyzdžiui, kolega Albertas Barauskas, mero patarėjas, juk yra nepartinis”, – sakė M. Vitkus.

Taip patvirtino ir pats meras Vytautas Grubliauskas.

“Tikrai nemanau, kad toks sprendimas yra trukdis toliau eiti šias pareigas. Tai nėra kokia nors partijos dovana. Man svarbiausia žmogaus kompetencija, noras eiti šias pareigas”, – sakė meras.

Tarybos sektorių paskiria meras savo sprendimu.


2018-09-27

4 komentarai apie “Mero sekretorius paliko Liberalų sąjūdį”

  1. Šaunuolis! Pagaliau kažkas pajudėjo iš oranžinių! Įdomu tik ko kiti dar laukia… ?! Bijo gal? Ar laukia blogesnių laikų? 🙂

  2. Modestukas paliko partiją? Prasidėjo bėgimas? Kodėl Albertukas mero padėjėjas – suprantama. O šitas intrigantas istorikas ką? Galėtų į “Gatvių apšvietimą” ar Kratcą eit, kol vietų dar yra. Sekretoriato darbas dėl to nenukentėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt