P0

Verslas

Akmenėje investuojanti Vakarų medienos grupė jau ieško darbuotojų (34)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-01


Rugpjūčio pradžioje viena didžiausių Baltijos šalyse medienos ir baldų gamybos grupių – Klaipėdoje įsikūrusi Vakarų medienos grupė (VMG) – Akmenėje pradėjusi 140 mln. eurų vertės medžio drožlių plokščių gamyklos statybas, jau formuoja darbuotojų komandą.

Medžio drožlių plokščių gamyklos statybas Akmenės rajono Menčių kaime ketinama baigti iki 2019 metų pabaigos, o gamybos darbus pradėti 2020 metų I ketvirtyje. Vėliau planuojama investuoti į baldų ir  klijuotos masyvo medienos konstrukcijų gamyklas. Įgyvendinus visus investicijų etapus gali reikėti per 1000 naujų darbuotojų.

Pasak pranešime spaudai cituojamos VMG personalo direktorės Indros Jankauskės, komandos formavimo etapas prasidėjo ir jau galima kandidatuoti į pagrindines darbo pozicijas.

„Dėl būsimų darbuotojų atrankų ir mokymų bendradarbiaujame su Šiaulių, Akmenės, Mažeikių darbo biržomis. Jos pasiruošusios savo lėšomis apmokyti ir suteikti reikiamus pažymėjimus tam, kad darbuotojai turėtų galimybę kandidatuoti į mūsų paskelbtas darbo vietas. O mes būsimiems darbuotojams galėsime pasiūlyti motyvuojantį darbo užmokestį, geras socialines garantijas, sveikatos draudimą, atvežimą iki darbo vietos ir kita“, – teigia I. Jankauskė.

Šiuo metu formuojama administracijos komanda, kurią sudaro gamybos vadovo, vyriausiojo technologo, technikos vadovo, energetiko ir darbų saugos specialisto pozicijos. Statyboms įsibėgėjus, naujojoje gamykloje reikės mechanikų, automatikų, aplinkosaugininkų, krovikų, medienos apdirbimo įrenginių operatorių, laborantų, šaltkalvių, elektrikų, sandėlininkų, krautuvų vairuotojų, apskaitininkų ir daugelio kitų specialistų.


2018-10-01

34 komentarai apie “Akmenėje investuojanti Vakarų medienos grupė jau ieško darbuotojų”

  1. Greičiau lai Vakarų mediena kraustosi iš miesto . Vėjui papūtus nuo jų pusės, visas centras smirda, o ypač savaitgaliais ir naktimis.

  2. Greičiau lai Vakarų mediena kraustosi iš miesto . Vėjui papūtus nuo jų pusės, visas centras smirda, o ypač savaitgaliais ir naktimis.

  3. Sveiki turiu visas traktorininko teises ir AB vairuatojo esu dirbes su ivaire žemės ukio tehnika su ivaireis pakrovėjeis ,ekskavatorium.

  4. Sveiki turiu visas traktorininko teises ir AB vairuatojo esu dirbes su ivaire žemės ukio tehnika su ivaireis pakrovėjeis ,ekskavatorium.

  5. Laba diena jieskau pagalbinio darbo dirbau siuvėja esu 46 metu gyvenu Viekšniuose esu darbšti komunikabili

  6. Laba vakara,o kaip nusiusti CV,turiu gamykloj,panasios patirtes,noriu dirbti pagalbine darbininke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt