P0

Politika

Teismas verdiktą dėl V. Titovo skelbs lapkritį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-04


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas pranešė, kad  spalio 4 d. buvo priimtas Klaipėdos miesto tarybos prašymas pateikti išvadą, ar jos narys Viačeslavas Titovas sulaužė savivaldybės tarybos nario priesaiką.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, grįsdama savo prašymą nurodė, kad Viačeslavo Titovo veiksmai viešai menkinant Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą ir jo atminimą, skleidžiant žinomai neteisingą informaciją apie šį asmenį, prieštarauja Konstitucijos 5 straipsnio 3 dalies, 25 straipsnio 4 dalies, 28 straipsnio, 42 straipsnio 2 dalies nuostatoms ir pažeidžia Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus valstybės politikų elgesio principus. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos manymu, tokie V. Titovo veiksmai gali būti laikomi savivaldybės tarybos nario priesaikos sulaužymu.

Numatoma, kad byla bus išnagrinėta lapkričio mėnesį.

Jei šis teismas pateiks išvadą, kad V. Titovas sulaužė priesaiką, savivaldybės tarybai 3/5 visų jos narių balsų dauguma (Klaipėdos atveju – 19 balsų) priėmus sprendimą, jis neteks savo įgaliojimų.


2018-10-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt