P0

Kultūra

Simonaitytės biblioteka turės naują vadovą

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-10-09


Kultūros ministerija pranešė, kad šiuo metu jau vyksta konkursas Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus pareigoms eiti. Dabartinis bibliotekos vadovas, šias pareigas nuo 2008 m. rugsėjo einantis rašytojas Juozas Šikšnelis sakė jame jau nedalyvausiantis.

Juozą Šikšnelį pakeisiantis vadovas turės pradėti darbą nuo kitų metų sausio 3 dienos. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Nėra man jokių ribojimų iš įstatymų pusės, tad galėčiau dalyvauti šiame konkurse, bet jau atėjo laikas man tokiuose konkursuose nebedalyvauti ir eiti į užtarnautą poilsį”, – “Atvirai Klaipėdai” sakė 68-erių J. Šikšnelis, žinomas ir slapyvardžiu Raidas Dubrė.

Švendubrės kaime šalia legendinio Raigardo slėnio gimęs ir augęs R. Šikšnelis 1968 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto bibliotekininkystės ir bibliografijos specialybę. Po 5 studijų metų gavęs paskyrimą atvyko dirbti į Klaipėdą, viešąją biblioteką. Pradžioje dirbo metodininku, vėliau vyr. bibliografu, vyriausiuoju bibliografu, nuo 1987 m. direktoriaus pavaduotoju ir nuo 2008 m. direktoriumi.

Pagal konkurso sąlygas naujasis Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktorius pareigas turi pradėti eiti kitų metų sausio 3 d. Jo kadencija truks penkerius metus.

Norintieji pretenduoti į šias pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą humanitarinių arba socialinių mokslų studijų srities (magistro kvalifikacinį laipsnį) išsilavinimą; ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį kultūros arba informacinės veiklos srityje; mokėti lietuvių kalbą trečiosios valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos lygiu, išmanyti raštvedybos taisykles; mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos oficialių darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių) ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu ir kt. Pretendentai taip pat turi pateikti savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą. Jų dokumentai priimami iki spalio 16 dienos.


  2018-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt