Politika

VTEK: Algimantas Kirkutis pažeidė įstatymą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-11


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Seimo narys klaipėdietis Algimantas Kirkutis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

VTEK nustatė, kad politikas pavėluotai deklaravo narystę asociacijoje „Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmai“, kurios veikloje dalyvavo iki 2018 m. birželio. Šiuos duomenis savo privačių interesų deklaracijoje jis turėjo nurodyti 2016 m., kai tapo Seimo nariu, tačiau deklaravo tik šiemet rugpjūtį.

Nenustačiusi faktinių duomenų apie A. Kirkučio esamą narystę ir pareigas Gyvenimo būdo medicinos asociacijoje, tyrimą dėl šių aplinkybių VTEK praneša nutraukusi.


2018-10-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt