P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Turgų atidarė su švente ir muge

Atvira Klaipėda

Monika Budaitė
2018-10-12


Penktadienį vidurdienį mušant bokšte įrengtam laikrodžiui oficialiai atidarytas atsinaujinęs Naujasis turgaus.  Visa dviejų etapų jo rekonstrukcija atsiėjo 1,9 mln. eurų.

Turgaus atidarymo proga surengtas kapelos koncertas, balandžių paroda, dalintas plovas.  Tarp gausiai susirinkusių miestelėnų netrūko ir politikų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pokyčiai – ir miestelėnams, ir prekeiviams

“Turgavietė tampa erdvesnė, patogesnė, gražesnė. Ši vieta ne tik paprasta prekyvietė, o vieta, kur maloniai gali praleisti laiką klaipėdiečiai ir svečiai. Sudarytos ir komfortiškos sąlygos mūsų prekybininkams“, – sakė Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas.

Rekonstrukcijos darbus vykdžiusios statybų bendrovės „Konsolė“ direktorius Kazys Skutulas nedaugžodžiavo ir  įteikė užsakovui dovaną – didžiulį medinį raktą.

Galima derėtis

Ir penktadienį, ir šeštadienį iki 16 val. Naujajame turguje veiks UAB “Mugių centras” surengta tautodailės ir amatų mugė „Rudens spalvos“, pritraukusi dalyvių ir iš Latvijos.

Iš viso čia savo prekes parduoda daugiau nei pusšimtis amatininkų ir gamintojų. Mugėje apsilankę prekių ras ir tie, kuriuos domina rūbai, bižuterija bei kosmetika, ir tie, kurie nori atnaujinti indaujas, mėgsta medžio dirbinius ar vertina gurmaniškus prieskonius. Tai pat nenusivils ir bandelių, sausainių bei įvairiausių kepinių mėgėjai.

Ne vienoje palapinėje prekiaujama mėsos gaminiais. Prekybininkai sako mielai siūlantys paragauti savo produkcijos. Vienoje iš palapinių neįprasta mėsa – žvėriena prekiaujantis Paulius, atvykęs iš Panevėžio, sakė, kad žmonės dominsi žvėriena, bet ragauti prisibijo.

„Žmonės domisi, nes kažkas keisto, Klaipėdoje tokių daug nėra. Yra tokių, kurie galvoja, kad per brangu ir net neina, o yra ir tokių, kurie susidomėję ateina ir ragauja“, – sakė jis.

Kalbinti prekybininkai vienbalsiai sutiko, kad kone kiekvienas pirkėjas nori nusiderėti ir įsigyti prekę pigiau.

„Bet už vietas prekiauti kainos mums kyla ir tai lemia gaminių kainą. Beje, ir mediena brangsta“, – sakė viena medžio gaminių prekybininkė.

Miesto straipsnių vidus

O žvėriena prekiaujantis Paulius juokėsi, kad ar nuleidžia kainą priklauso ir nuo to, kaip žmogus derasi.


  2018-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt