P0

Politika

Viačeslavas Titovas kuria rinkimų komitetą (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-15


Lietuvos rusų sąjungai atstovaujantis Klaipėdos miesto tarybos narys Viačeslvas Titovas, dėl kurio pasisakymų apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą pradėtas ir ikiteisminis tyrimas, ir apkaltos procedūra, pranešė būsimiems savivaldos rinkimams kuriantis rinkiminį komitetą „Titov ir teisingumas“.

Jį esą sudarys ir Lietuvos rusų sąjungos nariai, ir miesto gyventojai, “kuriems socialinis teisingumas nėra tuščiažodžiavimas”.

“Šiandien mes, klaipėdiečiai, pergyvename ne geriausius gyvenimo Klaipėdoje laikus. Mes matome, koks nykus ir socialiai neteisingas tapo miestas. Pažeidžiamos mūsų žodžio bei pažiūrų teisės, teisės gauti ir platinti informaciją. Heroizuojami veikėjai, susikruvinę rankas žudant taikius gyventojus, senelius ir vaikus. Miesto valdžia nerodo iniciatyvos kovojant prieš pramonės įmonių sukeliamą taršą. Nesitariant su gyventojais priimami sprendimai dėl giliavandenio uosto statybos, prijungiant jo zonoje esančius mikrorajonus (Melnragė, Vyties, Pušyno ir t. t.), ir daroma tai siekiant, kad kažkoks užjūrio „dėdė“ mūsų sąskaita gautų pelną. Klaipėdietis pralaimi kovą už deramą gyvenimą mieste ir priverstas emigruoti. Dabartinė miesto valdžia nepajėgi jo apginti. Daugelis klaipėdiečių žino, kad šių dienų politikai bijo tiesos ir vien tik tik dėl miesto savivaldybės tarybos nario Viačeslavo Titovo pateikto klausimo užsiundė prokuratūrą su kratomis, o miesto meras ir tarybos nariai praktiškai visų partijų vardu pradėjo apkaltos procedūrą. Mieste nėra jokios demokratijos, o kai stokojama argumentų, pasitelkiami miltai. Tačiau valdančioji nomenklatūra jaučia, kad valdžia jau slysta iš jos rankų. Ir siekiant ją galutinai įveikti, mums būtina vienytis ir apginti teisingumą mieste”, – rašo V. Titovas savo “Facebook” puslapyje ir lietuvių, ir rusų kalba.

Kartu jis politinės partijos „Rusų aljansas“ vadovams siūlo “vardan Klaipėdos ateities atmesti visus nesutarimus ir ryžtingai eiti į rinkimus vienu sąrašu per rinkiminį komitetą”.


  2018-10-15

  2 komentarai “Viačeslavas Titovas kuria rinkimų komitetą”

  1. Avatartitov sasi člien (IP: 78.56.74.210)

   Koloradinis ruiškojo fažizmo atstovas

  2. AvatarArūnas Marčauskas (IP: 188.69.211.65)

   Viačeslavai Titovai, tamsta mane žinai 🙂 Nebus tamstai ramu ant Lietuvos žemės 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt