P0

Regionas

STT sulaikė Šilutės savivaldybės vadovus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-23


Antradienį buvo paralyžiuotas Šilutės rajono savivaldybės darbas: Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai praneša atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba rajono savivaldybėje ir sulaikę visus jos vadovus.

Šilutės meras Vytautas Laurinaitis. Šilutės savivaldybės nuotr.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Šilutės rajono savivaldybės meras, partijos  „Tvarka ir teisingumas” atstovas Vytautas Laurinaitis, pagal socialdemokratų partijos sąrašą į Tarybą išrinktas mero pavaduotojas Algis Bekeris, su ta tos pačios partijos sąraše rinkimuose kandidatavęs administracijos direktorius Sigitas Šeputis, administracijos Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus ir vienos savivaldybės kontroliuojamos įmonės Šilutės autobusų parkas direktorius Artūras Stonkus, piktnaudžiaudami tarnyba, davė neteisėtus nurodymus savivaldybės administracijos darbuotojams, savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovams, kitiems asmenims ir dėl tokių jų veiksmų galimai buvo padaryta didelė žala savivaldybei.

Pranešama, kad minėti asmenys kol kas yra sulaikyti, jų darbo ir gyvenamosiose vietose atliekamos kratos.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.


2018-10-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt