P0

Konsultacijos

Pakonsultavo per 60 interesantų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-26


Jau trečiąjį kartą Konstitucijos ir Europos teisės dienos proga Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto ir rajono rūmuose advokatai, antstoliai bei jų padėjėjai, taip pat teisėjų padėjėjai neatlygintinai konsultavo žmones teisiniais klausimais.

Pranešama, kad ketvirtadienį teisme apsilankė ir gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus daugiau kaip 60 žmonių. Teisininkams užduodami klausimai buvo įvairūs, tačiau daugiausia dėl nuosavybės, paveldėjimo, darbo teisinių santykių – nelegalaus darbo, darbo užmokesčio, dirbant kenksmingomis sąlygomis, neteisėto atleidimo ir pan., taip pat domėtasi santuokos nutraukimo, vaikų išlaikymo klausimais. Teirautasi ir apie daugiabučių namų renovacijas, bendrijų lėšų iššvaistymą, pašalpų gavimo galimybes.

„Į konsultacijas atvykę interesantai domėjosi apeliacinio skundo padavimo tvarka, jiems paaiškinta, kas turėtų būti nurodoma jo turinyje, kaip vyksta procesas, nagrinėjant civilines bylas apeliacine tvarka apygardos teisme“, – įspūdžiais dalijosi teisines konsultacijas teikęs Klaipėdos apygardos teismo padėjėjas Ignas Stankevičius.

Renginyje šiemet taip pat dalyvavo Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro, BĮ Klaipėdos m. šeimos ir vaiko gerovės centro Pagalbos moterims padalinio, VŠĮ Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro atstovės. Apsilankiusieji galėjo sužinoti apie pagalbos centrų teikiamas paslaugas bei pasinaudojimo jomis galimybes.

„Šiemet renginyje apsilankė dvigubai daugiau žmonių negu pernai. Tai rodo, kad toks renginys yra reikalingas visuomenei ir jie pasinaudoja galimybe pabendrauti su profesionaliais teisininkais bei gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus“, – pranešime cituojamas teismo pirmininkas Svajūnas Bliudsukis.

 


2018-10-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt