P0

Politika

Socialdemokratų kandidatas į merus – Benediktas Petrauskas (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-27


Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Klaipėdos miesto skyrius penktadienio vakarą vykusios konferencijos metu išsirinko kandidatą į merus. Juo tapo Benediktas Petrauskas.

Benediktas Petrauskas Klaipėdos mero pareigas ėjo 1992–1994 m. Nuotrauka iš “Facebook”

“Tapti skyriaus kandidatais į merus panoro du “Danės” partinės grupės nariai – Benediktas Petrauskas ir Laurynas Gaidelis. Slaptas balsavimas lėmė, kad laimėjo Benediktas Petrauskas, nes B. Petrauskas surinko 39 balsus, o Laurynas Gaidelis – 31. Nuoširdžiai sveikiname bei daug tikimės :)”, – rašoma LSDP skyriaus tinklalapyje.

“Ačiū, bičiuliai, už palaikymą ir tikėjimą keičiant LSDP vertybes ir požiūrį Klaipėdos mieste! Nors šioje kovoje pralaimėjau 8 taškais, bet tikrai nesigailiu esantis šioje partijoje, tikiu, kad vieną dieną vertybės pavirs realybe. Esu Jaunas, Ambicingas, Veržlus ir Inovatyvus. Stengiuosi dirbti iš širdies, vadovaujuosi vertybėmis ir savo komanda. Atėjo laikas pokyčiams ir naujoms idėjoms”, – rašo savo “Facebook” paskyroje L. Gaidelis.

B. Petrauskas Klaipėdos mero pareigas ėjo 1992–1994 m. Vėliau jis dirbo Klaipėdos valstybinio prekybos uosto (po privatizacijos – Klaipėdos jūrų krovinių kompanija) generaliniu direktoriumi, ėjo įvairias pareigas Klaipėdoje esančiose “Achemos” grupės įmonėse. Šių metų gegužę  „Klaipėdos laivų remonto“ valdyba atšaukė B. Petrauską iš bendrovės generalinio direktoriaus pareigų.

Iki šiol apie savo kandidatus į merus yra paskelbę Liberalų sąjūdis (Simonas Gentvilas) ir konservatoriai (Agnė Bilotaitė).


  2018-10-27

  2 komentarai “Socialdemokratų kandidatas į merus – Benediktas Petrauskas”

  1. AvatarMykolas (IP: 78.57.193.166)

   Jau buvo jis viskuo: meru, Klasco vadovu. Meru būdamas nieko gero neveikė. Ko vėl lenda?

  2. AvatarTikras (IP: 188.69.198.56)

   Senjorų rojus 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt