P0

Politika, Svarbu

Vytautą Grubliauską ragina kandidatuoti į merus (11)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-05


Keturiolika žinomų klaipėdiečių atviru laišku kreipėsi į Vytautą Grubliauską, prašydami jo kandidatuoti į miesto merus būsimuose savivaldybės rinkimuose.

“Artėja savivaldos rinkimai, ryškėja ratas politikų, pretenduojančių tapti Klaipėdos miesto meru. Jų sąraše mes kol kas nematome Jūsų pavardės.

Tuo tarpu miesto ateinančiais metais laukia sudėtingi iššūkiai, todėl labai svarbu, kad miesto vadovu būtų žmogus, savo autoritetu ir žmogiškosiomis savybėmis gebantis sutelkti miesto bendruomenę tiems iššūkiams pasitikti

Bendram darbui reikės – virš partinių skirčių ir rietenų – sutelkti busimosios miesto Tarybos narius. Bendram darbui reikės sutelkti skirtingas miesto tautines bendruomenes, randant tai, kas jas jungia, o ne skiria.

Pagarbiose diskusijose reikės iš naujo ieškoti geriausio bendruomenei balanso tarp ekonominės plėtros poreikių ir miestiečių gyvenimo kokybės.

Visai miesto bendruomenei reikės rodyti pagarbos žmogui, tolerancijos jo pažiūroms pavyzdį.

Gerbiamas Vytautai Grubliauskai! Manome, kad toks telkiantis bendram darbui žmogus esate ir privalote būti Jūs.

Liberalų sąjūdis maloniai atleido Jus nuo atsakomybes už tos partijos likimą ir pasirinko kitą kandidatą į Klaipėdos miesto merus. Tačiau yra ir aukštesnė atsakomybė nei partinė: atsakomybė už mylimą miestą. Prašome Jūsų prisiimti tą atsakomybę ir kandidatuoti į miesto merus už partinių varžtų ribų”, – rašoma ir žiniasklaidai išplatintame kreipimęsi į V. Grubliauską.

Jį pasirašė Albert Albertjan – gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės pirmininkas; Rasa Bekežienė – Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja; Arvydas Cesiulis – dėstytojas, miesto Tarybos narys; Alvydas Česas – gydytojas onkologas, chemoterapeutas; Tomas Juočys – Klaipėdos dramos teatro direktorius; dr. Angelė Lileikienė – Lietuvos verslo kolegijos direktorė; Elida Mantulova – Klaipėdos universiteto rektoriaus patarėja; Reda Mikalauskaitė – Jaunimo projektų konsultantė; dr. Aista Plieskienė – Klaipėdos universitetinės ligoninės radioterapijos ir branduolinės medicinos centro vadovė; prof. dr. Artūras Razbadauskas – laikinasis Klaipėdos universiteto rektorius, miesto Tarybos narys; Vaidotas Šileika – UAB Klaipėdos konteinerių terminalo vadovas; Rimantas Taraškevičius – verslininkas, miesto Tarybos narys, buvęs Klaipėdos meras; Greta Tautavičiūtė – Jaunimo projektų konsultantė; Povilas Vasiliauskas – verslininkas, pirmasis Klaipėdos miesto meras po nepriklausomybės atgavimo.


  2018-11-05

  11 komentarai “Vytautą Grubliauską ragina kandidatuoti į merus”

  1. AvatarKis (IP: 78.61.191.164)

   Ir tai visi pasirase rinkejai?Vargiai pateks,juk vienas kartas nemeluoja

  2. AvatarMaldaujame (IP: 78.57.239.236)

   Maldaujame gerb. V.Grubliausko nebekandidatuoti į merus. Miestiečiai pavargo, miestas apleistas, reikia naujo požiūrio, naujos jėgos ir užsispyrimo. Labai prašome laikyti duoto žodžio ir nesivadovauti asmeninėmis ambicijomis.

  3. AvatarPons (IP: 78.57.250.51)

   Gerb. Angele, apie ką Jūs čia? Jus imponuoja? Lyderis, kuris palieka partiją, kažką sutelkti dar gali? Ko iki šiol nesuteikė, kodėl patys partijos nariai jo nepalaikė, nekyla klausimų? Paklauskit geriau p. Grubliausko, kaip jam sekasi įsisavinti ES lėšas? O krantinės Taraškevičius laikais sutvarkytos buvo. Dabar viena dalis jau baigia nugriūt prie skvero…

  4. AvatarAngele Lileikiene (IP: 90.140.138.217)

   Taip as pasirasiau kreipime del V.Grubliausko kandidatavimo. Gerb. Jurgitai,esanciai tarybos nare, matyt taip astriai rasyti vercia asmeniniai interesai. O as kaip eiline miesto gyventoja matau pokycius: idomus renginiai, sutvarkytos krantines, soc. problemu sprendimai, KU ir kitu aukstuju mokyklu islikimas ir ju konsolodavimas bendrai miesto veiklai. Mane imponuoja.
   Labai gerbiu Simona Gentvila, turime , kaip aukstoji mokykla grazius santykius, taciau vertinant siandienine Liberalu krize, vargu ar jaunam politikui pavyks suburti komanda, o perspektyviniai proverzio strategijos tikslai – dideli, todel ambiciju “pestynems” nera laiko,reikia patyrimo,komandos ir darbo. Vienas dalykas “noreti”, ir kitas “galeti”.

   • AvatarLileikienei (IP: 81.7.91.14)

    p. Angele, o aš Grubliausko prašau, kad jis vieną kartą įvykdytų ką pažadėjęs – nebekandidatuotų į merus, nes jo žodžių trydos galutinai pribaigs miestą ir miestiečius. Tai, ką jūs matote, ne jo nuopelnas. Grubliauskas juos tik prisiima. Ir juo labiau ne Neniškio. O Taraškevičiui labai paranku turėti kišeninį merą ir veikti per jį. Gal laikas paleisti praeities veikėjus ir imtis permainų?

  5. AvatarMilda (IP: 88.119.136.153)

   Nei byra tie liberalai, nei ka. Tiesiog p.Vytautas nesugeba susitaikyti, kad šįkart ne jį partija pasirinko kandidatuoti į merus. Oj tos asmeninės ambicijos ir valdžios troškimas!

  6. AvatarJoris (IP: 78.56.216.204)

   Prašykite, kad Grubliauskas grįžtų prie ištakų- tegul grįžta pūsti triūbą, jis nesutvertas administraciniam darbui, akivaizdu.

  7. Avatarlaisvas zmogus (IP: 88.119.113.220)

   negerai, kai asmeniniai tikslai svarbesni.. Vietoj to, kad visi kartu susitelktumet, palaikytumet vieni kitus ir taisytumet zmoniu (ne partijos) padarytas klaidas, gal ir isliktumet. Bet turbut liberalai nebeturi jegos, jei lyderiai pirmieji meta bendrazygius. Vytautai, esat naudingas ir reikalingas liberalams. Ir be mero kedes gal net labiau.

   • Avatarklaipėdskas (IP: 88.119.130.123)

    Tai kad Vytautui liberalai neberūpi, laisvasis žmogau. Va kur bėda

  8. AvatarAnonimas (IP: 78.60.172.45)

   Ach jau dabar matai jo paprašė :), nejuokina tegu

  9. AvatarVirgis (IP: 188.69.210.152)

   Sena chebra negali be valdžios

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt