P0

Miestas

Bibliotekos kieme vėl įsikurs kalėdinės eglutės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka jau penktą kartą kviečia savo partnerius ir geradarius sukurti Kalėdinių eglučių kiemelį.

Jos bus įžiebtos gruodžio 6 d. 18 val.

Norintieji dalyvauti kuriant Kalėdinių eglučių kiemelį kviečiami iki lapkričio 16 d. užpildyti registracijos formą. Registracijos metu prašoma nurodyti tikslų organizacijos pavadinimą ir el. laišku i.grigaityte@klavb.lt atsiųsti organizacijos logotipą.

Pernai kiemelyje buvo užfiksuotas rekordas – buvo pastatytos 35 įvairiausios eglutės. Viena iš jų – už bibliotekos lango, nes buvo popierinė. Į bibliotekos kvietimą sukurti eglutes tada atsiliepė jos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos ir kitos organizacijos.


2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt