P0

Fotoreportažai, Švietimas

Kolegijoje – labdaringa Pyragų diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Klaipėdos valstybinė kolegija lapkričio 6-ąją minėjo Tarptautinę pyragų dieną.

Susirinkusi kolegijos bendruomenė skanavo įvairius pyragus, galėjo įsigyti knygų. Visi norintys paskanauti pyragų ar įsigyti knygų turėjo paaukoti labdarai.

“Džiaugiamės, kad “Pyragų diena” jau tapo gražia tradicija ir kasmet švenčiama vis labiau. Tai puiki proga ne tik surengti jaukią šventę savo bendruomenėje ir prie pyrago gabalėlio pabendrauti su kolegomis, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą – paaukoti”, – rašoma kolegijos pranešime.

Švietimo vidus

Šventės metu kolegijos Technologijų fakultetas surinko 120 eurų, Sveikatos mokslų fakultetas – 37 eurus, o Verslo fakultetas -143 eurus. Visos surinktos lėšos bus paaukotos Klaipėdos miesto labdaros organizacijoms gruodžio 6 dieną vyksiančio Kalėdinio renginio metu.


2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt