P0

Regionas

Vairavo neblaivūs

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-11


Šeštadienį Klaipėdos regione sulaikyti trys neblaivūs vairuotojai.

Apie 22.20 val. Gargžduose Klaipėdos g. buvo sustabdytas automobilis „Audi“ su Švedijos numeriais, kurį vairavo 28 metų vaikinas. Jam nustatytas 2,13 prom. girtumas. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Naktį apie 3 val. Rietavo sav. Žadvainių k. kelio griovyje pastebėtas automobilis „VW Golf“, kuriame sėdėjo 29 metų vairuotojas. Jam nustatytas 2,7 prom. girtumas. Vyriškis pripažino girtas vairavęs automobilį, gatvių sankryžoje jo nesuvaldęs ir įvažiavęs į griovį. Vairuotojo pažymėjimo jis neturėjo.

Be to, šeštadienio rytą Vėžaičiuose buvo sustabdytas neblaivaus (0,45 prom.) Valstybinės miškų urėdijos 55 metų vyresniojo girininko vairuojamas nuosavas automobilis „Nissan X-Trail“. Automobilio salone rastas ir paimtas teisėtai laikomas medžioklinis lygiavamzdis šautuvas „IZH 18EM“ ir 20 vnt. šovinių.

 


  2018-11-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt