Švietimas

Pasitraukė Laivininkų mokyklos direktorius

Avatar

Martynas Vainorius
2018-11-13


Šiek tiek daugiau nei aštuonis mėnesius Klaipėdos laivininkų mokyklai vadovavęs Edmundas Kvederis nuo šio pirmadienio pasitraukė iš užimamų pareigų.

“Galima sakyti, kad nepasiteisino mano lūkesčiai ir tiek. Nebuvo pakankamai įrankių, platformos pasiekti mano įsivaizduojamų rezultatų. O vertinant laiką, kad pasyviai stebėti nesinori, sutarėme su ministerija ir pasitraukiau – geriau padaryti pokyčius”, – sakė E. Kvederis.

“Viskas tvarkoje, sprendimus darau blaivia galva, viską įvertindamas”, – sakė Edmundas Kvederis. Martyno Vainoriaus nuotr.

Be vasaros jis sakė nesiruošiantis eiti ir domėtis kokiais nors konkursais, tiesiog užsiims kokia nors kita veikla, taip pat aktyviai dalyvaus rinkiminėje kompanijoje – jis yra Liberalų sąjūdžio narys.

Prieš tai jis nuo 2014 m. vadovavo Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijai ir pasitraukė iš šio posto laimėjęs konkursą vadovauti Laivininkų mokyklai. Vasarį jis “Atvirai Klaipėdai” buvo sakęs, kad žengti tokį žingsnį lėmė noras po 20 metų darbo bendrojo lavinimo mokyklose „kažką naujo ir kito išbandyti“.

„Profesinis švietimas dar nepaliesta sritis. Be to, keičiamas Profesinio mokymo įstatymas, yra daug įdomių dalykų, diegiamos naujos programos, profesinių mokyklų statuso keitimas į VšĮ, tai gali būti įdomi reforma. Kitas dalykas, aš visada darbavausi su vyresniais moksleiviais, o ir profesiniame mokyme tokie yra“, – tada teigė E. Kvederis.

Dabar jis sako tikrai nesigailintis padaręs tokį sprendimą.

“Sprendimus daro pats žmogus. Viskas tvarkoje, sprendimus darau blaivia galva, viską įvertindamas”, – sakė pašnekovas.

1976 m. gimęs vyras nuo 1999-ųjų darbavosi „Ąžuolyno“ gimnazijoje matematikos, ekonomikos mokytoju. 2016 metų spalį E. Kvederis kaip Liberalų sąjūdžio kandidatas bandė patekti į Seimą Marių apygardoje, bet nusileido 48,72 proc. rinkėjų balsų sulaukusiam valstiečiui Dainiui Kepeniui. 46,43 proc. balsų sulaukęs E. Kvederis į rinkimus pateko beveik rinkimų kampanijos finišo tiesiojoje, kai turėjo pakeisti teisėsaugos įtarimų sulaukusį Eligijų Masiulį.


2018-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt