P0

Politika, Svarbu

Albertas Barauskas: “Išeinu ne dėl politikos” (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-11-14


Ketverius metus Klaipėdos mero patarėju viešiesiems ryšiams dirbęs Albertas Barauskas, nuo rytojaus paliekantis savo pareigas, nenori atskleisti, kurioje srityje ketina darbuotis, tačiau teigia, jog jo apsisprendimas palikti mero komandą buvęs nelengvas ir niekaip nėra susijęs su šiuo metu Liberalų sąjūdį krečiančiais radikaliais pokyčiais.

“Aš traukiuosi savo noru, tai ilgai brandintas sprendimas”, – sakė A. Barauskas. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Išeinu dėl asmeninių priežasčių, nes šiuo metu turiu kitų naujų projektų, į kuriuos noriu koncentruotis”,  – “Atvirai Klaipėdai” sakė jis, nesutikęs atskleisti, kokie tai yra projektai.

Paklaustas, ar jo išėjimas nėra susijęs su tuo, kad Vytautas Grubliauskas paliko Liberalų sąjūdį, A. Barauskas šį spėjimą griežtai paneigė.

“Ne, tai visiškai nesusiję su partiniais reikalais, su politika, tiesiog sutapo aplinkybės, atsirado man galimybė išbandyti save naujoje srityje, naujoje veikloje, atsirado naujų iššūkių”, –  mįslingai kalbėjo buvęs mero patarėjas, prisipažinęs, jog jo apsisprendimas palikti mero komandą nebuvęs lengvas, jis buvo priimtas, nemažai apie tai diskutavus ir su pačiu meru.

“Aš traukiuosi savo noru, tai ilgai brandintas sprendimas, tačiau iš Klaipėdos niekur neišvykstu, sutarėm, kad lieku mero komandoj patarėju visuomeniniais pagrindais”, – sakė žurnalisto išsilavinimą turintis 36 metų A. Barauskas.

Prieš pradėdamas dirbti mero komandoje, A. Barauskas buvo dienraščio “Vakarų ekspresas” žurnalistas, jam yra tekę darbuotis “Baltijos” televizijoje, būti “Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos” (“Klasco”), įstaigos “Vilnius Europos kultūros sostinė” atstovu spaudai.

Savivaldybė pranešė, kad jo vietą nuo penktadienio užims Natalija Sadovskaja.

 


  2018-11-14

  Vienas komentaras apie “Albertas Barauskas: “Išeinu ne dėl politikos””

  1. AvatarHm (IP: 78.57.250.51)

   Įdomu, kuo nusikalto Albertas, kad išprašė likus keliems mėnesiams iki rinkimų?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt