Politika, Svarbu

Albertas Barauskas: “Išeinu ne dėl politikos” (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-11-14


Ketverius metus Klaipėdos mero patarėju viešiesiems ryšiams dirbęs Albertas Barauskas, nuo rytojaus paliekantis savo pareigas, nenori atskleisti, kurioje srityje ketina darbuotis, tačiau teigia, jog jo apsisprendimas palikti mero komandą buvęs nelengvas ir niekaip nėra susijęs su šiuo metu Liberalų sąjūdį krečiančiais radikaliais pokyčiais.

“Aš traukiuosi savo noru, tai ilgai brandintas sprendimas”, – sakė A. Barauskas. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Išeinu dėl asmeninių priežasčių, nes šiuo metu turiu kitų naujų projektų, į kuriuos noriu koncentruotis”,  – “Atvirai Klaipėdai” sakė jis, nesutikęs atskleisti, kokie tai yra projektai.

Paklaustas, ar jo išėjimas nėra susijęs su tuo, kad Vytautas Grubliauskas paliko Liberalų sąjūdį, A. Barauskas šį spėjimą griežtai paneigė.

“Ne, tai visiškai nesusiję su partiniais reikalais, su politika, tiesiog sutapo aplinkybės, atsirado man galimybė išbandyti save naujoje srityje, naujoje veikloje, atsirado naujų iššūkių”, –  mįslingai kalbėjo buvęs mero patarėjas, prisipažinęs, jog jo apsisprendimas palikti mero komandą nebuvęs lengvas, jis buvo priimtas, nemažai apie tai diskutavus ir su pačiu meru.

“Aš traukiuosi savo noru, tai ilgai brandintas sprendimas, tačiau iš Klaipėdos niekur neišvykstu, sutarėm, kad lieku mero komandoj patarėju visuomeniniais pagrindais”, – sakė žurnalisto išsilavinimą turintis 36 metų A. Barauskas.

Prieš pradėdamas dirbti mero komandoje, A. Barauskas buvo dienraščio “Vakarų ekspresas” žurnalistas, jam yra tekę darbuotis “Baltijos” televizijoje, būti “Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos” (“Klasco”), įstaigos “Vilnius Europos kultūros sostinė” atstovu spaudai.

Savivaldybė pranešė, kad jo vietą nuo penktadienio užims Natalija Sadovskaja.

 


2018-11-14

Vienas komentaras apie “Albertas Barauskas: “Išeinu ne dėl politikos””

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt