P0

Politika

Naujoji mero patarėja – Natalija Sadovskaja (12)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-14


Klaipėdos savivaldybė praneša, jog keičiasi mero patarėjų komanda.

Nuo lapkričio 16 d. mero patarėjos pareigas pradeda eiti Natalija Sadovskaja, kuri merui padės viešųjų ir tarptautinių ryšių, kultūros bei kitose srityse.

Natalija Sadovskaja yra gimusi ir užaugusi Klaipėdoje, dirbo Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, o pastaraisiais metais – Kijevo (Ukraina) akademiniame dramos ir komedijos teatre, kur ėjo direktoriaus pavaduotojos bei vyriausiosios administratorės pareigas.

„Džiaugiuosi sulaukusi pasiūlymo prisijungti prie mero komandos – tai puiki galimybė grįžti į Klaipėdą ir dirbti gimtojo miesto labui. Tikiuosi, kad šiame darbe padės ir mano sukaupta tarptautinė patirtis“, – pranešime spaudai cituojama N. Sadovskaja.

Naujoji mero patarėja N. Sadovskaja pakeis šias pareigas nuo šio ketvirtadienio paliekantį Albertą Barauską.

Tačiau teigiama, jog A. Barauskas ir toliau liks mero komandoje patarėju visuomeniniais pagrindais.


  2018-11-14

  12 komentarai “Naujoji mero patarėja – Natalija Sadovskaja”

  1. Šiuo metu ,formuojant miesto biudžetą, svarstant Bendrojo plano sprendinius ir kitas ekonomines miesto problemas , tikrai Rotušėje pagrindiniu patarėju šiais klausimais turėjo tapti specialistas dramos ir komedijos klausimais ???

   • Nuo kada buves padejejas svarste biudzeta.Jusu nepagarba parodo jusu lygi.Moteris ismintinga ir atvyko padeti psprukus is darbo buvusiam zurnalistui Albertui.Politinio pasitikejimo postas, jei Kongo neisrinks,ji automatiskai neteks pareigu. Svarbu,kad buves padejejas nenertu i abejotinos reputacijos verslus ar projektus.Zmones nuspres patys,kas bus kitas meras O tada ir matysim.

  2. Ar naujoji mero patarėja Natalija tikrai kovojo Maidano mūšiuose? Oho! Pagarba…

   • O, tada tai moteriškei niekas nebaisu turėtų būti.☺

  3. Natalija atlaike Maidano karo baisybes, atlaikys ir komentatoriu bukybe.
   Kiek teko bendraut,labai komunikabilus ir ismintingas zmogus.

  4. Super – koks sutapimas, nauja patarėja iš senosios gerosios Odesos 🙂 O sekantis patarėjas gal Ostapas Benderis – visuomeniniais pagrindais 😉

  5. Na tikrai merui dar 3 mėnesiams reikia patarėjos! Odesos vizito metu patarėjos ieškota? Ar kažkam atsidėkoti reikia, pinigus paplaut! Visoms sritims Klaipėdai tinka, nors Lietuvoje negyveno?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt