P0

Transportas

Klaipėdoje – jau trečia susimokėjimo už “parkingą” programėlė

Avatar

Martynas Vainorius
2018-11-14


Vilniaus savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pranešė, kad Klaipėdoje pradeda veikti jų produktas – mobilioji programėlė “m.Parking”, kurią turint telefone galima atsiskaityti už automobilio stovėjimą apmokestintose zonose.

Pasak VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) direktoriaus pavaduotojo Andriaus Samuilovo, tai jau trečioji tokia telefonų programėlė, su kuria uostamiestyje galima atsiskaityti už “parkingą”. Tik skirtingai nei iki tol jau naudotose programėlėse “Parkman” ir “Unipark”, “m.Parking” nėra funkcijos, leidžiančios pinigus nuskaityti nuo banko kortelės (jose galima naudoti ir įmonės kortelę keliems automobiliams). “m.Parking” mokėtinas sumas įtraukia į telefono sąskaitą.

“Dar pernai spalį pirmiausiai vairuotojams pasiūlėme naudotis “Parkman” programėlė, o vėliau netrukus atsirado ir “Unipark”. Pagal atliktus mokėjimus pirmauja “Parkman”. Mums komisiniai nesiskiria, o vartotojai turi pasirinkimą”, – sakė A. Samuilovas.

Jis primena, kad ir toliau išlieka galimybė už automobilių stovėjimą atsiskaityti tiesiog siunčiant SMS su konkrečiu tekstu – atitinkamos instrukcijos yra ant kiekvieno parkomato.

“Vairuotojai, naudodamiesi m.Parking sistema, moka už automobilio stovėjimo laiką, patys pasirinkdami automobilio pastatymo pradžią ir pabaigą. Užsisakę mokamą automobilių stovėjimo paslaugą vairuotojai bet kada gali savo užsakymą nutraukti. Programėlės lange taip pat rodoma mokėtina suma, o sistema informuoja apie užsakytą paslaugą ir mokėtiną sumą siųsdama pranešimus”, – rašoma „Susisiekimo paslaugų“ pranešime.

Teigiama, kad šiuo metu “m.Parking” programėle naudojasi apie 110 tūkst. vartotojų.

Visos trys programėlės tinka ir telefonams su “Android”, ir su “iOS” operacine sistema.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-11-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt