P0

Politika

Teismo sprendimas dėl V. Titovo – lapkričio 26-ąją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-14


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas trečiadienį išnagrinėjo bylą pagal Klaipėdos miesto Tarybos kreipimąsi, kuriuo prašoma nustatyti, ar Rusų sąjungos atstovas savo teiginiais apie Lietuvos partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą nesulaužė duotos priesaikos.

Bylą nagrinėja penkių teisėjų kolegija, kuriai pirmininkauja šio teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius. Be jo kolegijoje dar yra Virginija Volskienė, Ramutė Ruškytė, Dainius Raižys ir Skirgailė Žalimienė.

Teismas sprendimą paskelbs lapkričio 26 dieną.

Jei šis teismas pateiks išvadą, kad V. Titovas sulaužė priesaiką, savivaldybės tarybai 3/5 visų jos narių balsų dauguma (Klaipėdos atveju – 19 balsų) priėmus sprendimą, jis neteks savo įgaliojimų.

 


  2018-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt