P0

Miestas

Sekmadienį – mitingas “Prieš vaikų atiminėjimą” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-16


Po šeštadienį Atgimimo aikštėje vyksiančio mitingo „Už klaipėdiečių teisę į sveiką ir švarią gyvenamąją aplinką“ estafetę netruks perimti kita toje vietoje vyksianti protesto akcija. Sekmadienį Atgimimo aikštėje nuo 11 val. rengiamas mitingas “Prieš vaikų atiminėjimą”.

Savivaldybės administracijos Administracinės veiklos poskyrio vyriausiasis specialistas Edvardas Šutinas patvirtino, kad šiam renginiui yra išduotas leidimas. Jo prašė fizinis asmuo.

Socialiniame tinkle “Facebook” sukurtame šiam renginiui skirtame puslapyje rašoma, kad jo organizatorė – Karolina Klapatauskienė. Penktadienio rytą čia 638 žmonės buvo pasižymėję kaip dalyvausiantys, o susidomėjusių buvo 2,2 tūkst.

“Susivienykim ir apsaugokim savo vaikus nuo valstybės. Neleiskim, kad daugiau šeimų būtų išdraskytų. Laikas prabilti mums ir pasipriešinti prieš šią sistemą. Nelikim abejingi svetimam skausmui. Ateikit ir kovokim visi vieningai už ramią MŪSŲ vaikų vaikystę”, – rašoma minėtajame puslapyje.


  2018-11-16

  Vienas komentaras apie “Sekmadienį – mitingas “Prieš vaikų atiminėjimą””

  1. AvatarRaimonda (IP: 86.100.73.43)

   Buvau mitinge. Liūdna, kad naikinama ne tik šeima, bet ir Lietuva, kad atėminėjami vaikai, naudojant jėgos struktūras, ne iš tų, iš kurių tikrai reikėtų juos paimti. Situacija Lietuvoje pasidarė nebevaldoma, teisėsauga korumpuota, klesti pedofilija… Savo laiku dalyvavau Baltijos kely ir Sausio 13-osios įvykiuose. Tada žmonės parodė savo vieningumą, stiprybę. Todėl džiugu, kad tauta vėl kyla. Labai tuo džiaugiuosi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt