P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Atkeliavo kalėdinė puošmena

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-11-23


Uostamiesčio Teatro aikštėje prieš pat penktadienio vidurdienį buvo pastatyta dar vienų geradarių miestui padovanota sidabrinė elgė, tapsianti pagrindine šių metų kalėdine puošmena.

Apie 40 metų amžiaus žaliaskarę Klaipėdai padovanojo Raimonda ir Darius Kiviliai iš Upelio gatvės. Jų užauginta eglė šiemet buvo pripažinta gražiausia iš dešimties pasiūlytųjų. Ji pernai taip pat dalyvavo atrankoje, bet nusileido kaimynystėje, toje pačioje gatvėje augusiai eglei.

Ponia Raimonda prieš nupjaunant beveik jos bendraamžę eglę neslėpė, kad graudu su ja atsisveikinti, tačiau džiaugėsi, kad ji dabar švenčių proga džiugins visus miestiečius. O jos sutuoktinis patikino, kad egle buvo nuolat rūpinamasi, ji gausiai laistyta. Tačiau pastaraisiais metais jau buvo šiek tiek neramu dėl namo saugumo, nes eglė augo pakrypusi į jo pusę.

Bendrovės “Klaipėdos želdiniai” vadovas Gediminas Valašinas teigė, kad šiemetinė eglė yra sunkesnė – sveria apie 2,1 tonos. Jos aukštis – apie 12 metrų. Eglę šiemet buvo šiek tiek sunkiau atgabenti į pačią aikštę, nes joje jau stovėjo dekoratyviniai masyvūs vazonai, prekybos nameliai.

Pasak VšĮ “Klaipėdos šventės” atstovės Dalios Grikšaitės, ši puiki eglė bus puošiama saikingomis, bet stilingomis girliandomis, kad būtų saugomos jos šakos.


  2018-11-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt