P0

Politika

Viačeslavas Titovas pasitraukė pats

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-27


Vyriausioji rinkimų komisija Rusų sąjungos atstovo Viačeslavo Titovo prašymu panaikino jo Klaipėdos miesto tarybos nario mandatą.

Žinia, pirmadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paskelbė, kad V. Titovas sulaužė priesaiką, kai apkaltino partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą nekaltų civilių žudymu. Planuota, kad dėl jo mandato atėmimo miesto Taryba spręs ketvirtadienį vyksiančiame posėdyje.

Tam, kad taryba pritartų teismo sprendimui ir kad V. Titovas netektų tarybos nario įgaliojimų, būtų reikėję mažiausiai 19 politikų balsų iš 31.

V. Titovą iki kadencijos pabaigos turėtų pakeisti jo partijos kolega Jurijus Šeršniovas, jau buvęs miesto Tarybos nariu.

Kituose savivaldybių tarybų rinkimuose 2019 metų kovą V. Titovas ketina dalyvauti su jau įregistruotu visuomeniniu rinkimų komitetu “Titov ir teisingumas”, kurį sudaro 126 nariai. Jis taip pat žada kandidatuoti mero rinkimuose.


  2018-11-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt