P0

Uostas ir jūra

Ministras “persūdė” dėl „Klasco“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-29


AB “Klaipėdos jūrų krovinių kompanija” (“Klasco”) atsiuntė pranešimą, kad lapkričio 27-osios “Atviros Klaipėdos” publikacijoje „Tarša ir smarvė: pokyčiai pavasarį?“ pacituotas aplinkos ministro Kęstučio Navicko teiginys apie įmonės poveikio aplinkai mažinimo planą yra nepagrįstas.

Ministras susitikime su gyventojų bendruomenių atstovais metu teigė, kad Aplinkos apsaugos agentūra (AAA) šį planą atmetė kaip nepagrįstą. Dabar esą yra pateiktas naujas, jis nagrinėjamas. Anot “Klasco”, ši informacija yra netiksli ir klaidinanti visuomenę.

“Bendrovei Aplinkos apsaugos agentūros (AAA) prie Aplinkos ministerijos spalio 23  d. atsiųstame rašte nurodoma, kad trūksta informacijos, jog ji galėtų parengti naujas taršos leidimo sąlygas. Tačiau niekur nėra teigiama, kad planas nepagrįstas. Rašte sakoma: (AAA) „Gavusi informaciją iš Aplinkos apsaugos departamento apie įmonės parengtą poveikio aplinkos oro kokybei mažinimo priemonių planą ir įvertinusi, jog plane numatyti veiklos pakeitimai, peržiūrėjo įmonės taršos leidimo Nr. … sąlygas ir … nustatė, kad nepakanka informacijos dėl leidimo sąlygų tikslinimo priimti, todėl… prašome pateikti išsamesnę informaciją Poveikio aplinkos oro kokybei mažinimo priemonių plane pagal pateiktas pastabas. Bendrovė pateikė AAA išsamius atsakymus pagal pateiktas pastabas”, – rašoma “Klasco” atsiųstame pranešime.


Uosto vidus kompas

2018-11-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt