P0

Politika

Eugenijus Gentvilas atsisakė frakcijos seniūno pareigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-04


Klaipėdiečiui Eugenijui Gentvilui dėl artėjančių savivaldos ir Europos Parlamento rinkimų priėmus sprendimą atsisakyti frakcijos seniūno pareigų, liberalai praneša antradienio posėdyje išsirinkę naują Seimo frakcijos vadovybę. Frakcijos seniūne tapo Viktorija Čmilytė-Nielsen, ją palaikė visi frakcijos nariai.

Frakcijos seniūno pavaduotoju tapo Ričardas Juška, jį frakcijos kolegos išrinko bendru sutarimu.

Trauktis iš seniūno pareigų E. Gentvilas svarstė jau kurį laiką, o šį sprendimą lėmė artėjantys savivaldos ir Europos Parlamento rinkimai.

„Dėl artėjančių Europarlamento ir savivaldos rinkimų planavau atsistatydinti jau anksčiau. Kaip partijos vadovas planuoju aktyviai dalyvauti abejose rinkimų kampanijose. Galiausiai, būtina suteikti galimybę atsakingas pareigas užimti ir kitiems frakcijos nariams, nesilaikau jų įsikibęs ir situaciją vertinu racionaliai“, – sprendimą trauktis iš pareigų vertina E. Gentvilas.

 


  2018-12-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt