P0

Regionas

Etatinis žvejys-pažeidėjas vėl įkliuvo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-07


Ketvirtadienio rytą Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, turėdami informacijos apie ant vieno Klaipėdos rajono vandens telkinio ledo pastatytus žvejybos įrankius, sulaikė asmenį, žvejojusį su daugiau mėgėjų žvejybos įrankių negu yra leistina.

Žvejys turėjo 10 mėgėjų žvejybos įrankių (2 skritulius ir 8 palaidynes), nors leidžiamas žvejoti tik su keturiais. Tai laikoma šiurkščiu mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimu.

Pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, jam gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų. Be to, jam teks atlyginti 290 eurų žalą žuvų ištekliams už neteisėtos žvejybos metu sugautas dvi lydekas.

Už šiurkščius mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimus per paskutiniuosius dvejus metus šis asmuo yra baudžiamas jau 7 kartą.


2018-12-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt