P0

Regionas

Palangoje – labdaringas Paulinos Skrabytės koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-10


Palangiškė Paulina Skrabytė, pernai sėkmingai pasirodžiusi projekte „Lietuvos balsas“, planuoja surengti labdaringą koncertą. Jo metu moksleivė nori ne tik padėkoti tiems, kurie ją palaiko muzikiniame kelyje, bet ir turi kilnų tikslą – nori surinkti lėšų, kad talentingas berniukas galėtų įsigyti kokybišką violončelę.

„Šiam Palangos S. Vainiūno meno mokyklos moksleiviui instrumentas labai reikalingas, tačiau galimybių įsigyti nėra. Artėjant gražiausioms šių metų šventėms, norisi padėti jaunam talentui sužibėti, skleisti muziką, tad kviesiu prie šio stebuklo prisidėti ir kitus. Tokios pagalbos esu sulaukusi ir aš pati. Paskatinančios paramos sulaukiau iš Palangos miesto savivaldybės, kai 2011 metais atstovavau Lietuvai “Vaikų Eurovizijoje”. Taip pat labai džiaugiuosi laimėtu pianinu viename tarptautiniame konkurse. Man tai buvo didelė parama muzikiniam ugdymui, kūrybai. Žinoma, svarbu ne tik materialūs dalykai – esu dėkinga kiekvienam, kuris mane palaikė “Vaikų Eurovizijoje”, projekte „Lietuvos balsas“ bei kituose konkursuose. Visada kely lydėjo ir Palangos miesto mero, Palangos kultūros ir jaunimo centro palaikymas. Žmonių meilė ir palaikymas man labai svarbūs. Labai tai vertinu”, – pranešime spaudai cituojama Paulina.

Palangiškė abiturientė padėkoti palaikiusiems žmonėms nori savo dainomis. Skambės ne tik autoriniai Paulinos kūriniai – mergina klausytojams ketina dovanoti ir pačias pirmąsias dainas, nuo kurių prasidėjo jaunosios dainininkės muzikinis kelias.

Kartu su Paulina koncertuos ir jos draugai – grupė „The Others“, su kuria mergina pastaruoju metu intensyviai koncertuoja. Dainininkė susirinkusiems žada ir netikėtų staigmenų.

Paulinos padėkos vakaras rengiamas gruodžio 20-ąją, 18.30 val. Palangos Kurhauzo salėje.


2018-12-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt