P0

Fotoreportažai, Miestas

Šventinė tradicija – jau netoli pilnametystės

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-12-15


Šeštadienį nuo vidurdienio Teatro aikštėje jau 17 kartą pakvipo žuviene ir šventine kareiviška koše – Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacija ir Lietuvos karinės jūrų pajėgos pakvietė miestiečius į labdaringą kalėdinę akciją.

Pasak asociacijos vadovo Algirdo Aušros, tradiciškai buvo paruošta maždaug po 500 porcijų košės ir žuvienės. Pastaroji buvo gamina iš to, ką gaudo šio verslininko vadovaujamos žvejybos įmonės – menkės.

A. Aušra juokėsi, kad jau yra pametęs skaičių, kelintas tai jau renginys ir sakė, kad žurnalistai tikriausiai geriau žino.

Šįkart, skirtingai nei pernai, ir oras buvo gerokai palankesnis – vietoje šlapdribos, esant apie -1 laipsniui šalčio, lengvai krito snaigės. Tad norinčiųjų pasivaišinti šilta sriuba ir koše netrūko – vis nusidriekdavo eilutės. Čia stovėjo ir Klaipėdos meras, renginyje nepraleido progos apsilankyti ir neseniai įsteigto visuomeninio rinkimų komiteto “Mano Klaipėda” lyderiai.

Viena eilėje stovėjusi senjorė tikino girdėjusi, kad už maistą reikia duoti eurą ir vis negalėjo patikėti, kad tai nemokamai.

“Paaukokit tą eurą bažnyčiai”, – siūlė maistą dalinę kariai.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  Miesto straipsnių vidus

  2018-12-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt