P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Tradiciškai pagerbė gabiausius moksleivius (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-18


Baigiantis metams Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas kartu su savivaldybės švietimiečiais tradiciškai pagerbė moksleivius, kurie savo pasiekimais sporto, meninėse, tiksliųjų mokslų ir kitose srityse šiemet garsino miesto vardą. Tokių šiemet buvo beveik 130.

Klaipėdos piliavietės konferencijų salėje antradienį buvo paskelbtas ir geriausias 2018-ųjų, kurie Klaipėdoje buvo paskelbti sporto metais, miesto moksleivis. Juo tapo aštuntokas Edas Butvilas, atstovaujantis “Baltic Tennis Club”. Įvairiuose turnyruose Lietuvoje ir užsienyje šiemet pergales skynęs klaipėdietis Europos teniso sąjungos reitinge šiuo metu yra 67-as.

Edas Butvilas sakė, kad jo tikslas – tapti pirma pasaulio rakete. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Man šis įvertinimas labai daug reiškia, nes šiais metais labai daug stengiausi. Metai buvo sėkmingi, darbštūs, apvažiavau daug Europos šalių, pavyko daug laimėti ir garsinti Lietuvą bei Klaipėdą”, – po apdovanojimo žurnalistams sakė E. Butvilas.

Švietimo vidus

Moksleivis sakė tenisą pasirinkęs, nes šis žaidimas “užvedė”, jį žaidžia visa jo giminė ir šeima.

“Vyturio” progimnazijos aštuntokas tikino, kad mokslai dėl sporto nenukenčia, nes stengiasi abiejose srityse siekti aukštų rezultatų. E. Butvilas sakė, kad jo tikslas – tapti pirma pasaulio rakete.

Už akademinius pasiekimus buvo apdovanoti „Ąžuolyno“ gimnazijos moksleiviai Dovydas Vadišius, Lukas Ostrovskis, Lukas Suchotinas, Benas Babenskas, Ignas Valatka, Martynas Cibulskis, Patricija Lapienytė, Viltė Juozokaitė, Rimantė Andrijauskaitė, Gabija Gudžiūnaitė, Veronika Budrytė iš „Aitvaro“ gimnazijos, Evelina Strakšienė iš Suaugusiųjų gimnazijos, Gabrielė Špiegytė ir Izidė Marcinkutė (Hermano Zudermano gimnazija), Vydūno gimnazijos moksleiviai Justas Valionis, Gintarė Valionytė, Adomas Zubė ir Jonas Kalnius, Klaipėdos licėjaus mokiniai Tadas Danilevičius, Neda Narmontaitė, Kornelijus Semėnas, Augustinas Jučas, Pijus Oželis, Jokūbas Viršilas, Tomas Žadvydas, Emilė Mikutaitė, Justinas Jučas, Mariam Varoneckaitė, Neda Narmontaitė, Mantas Vičius („Varpo“ gimnazija), Matas Šiaulys ir Rokas Baltrušaitis (Prano Mašioto progimnazija), Nerija Baltutytė („Saulėtekio“ progimnazija), Tomas Žičkus (Sendvario progimnazija), Urtė Šimkutė („Versmės“ progimnazija – “Vėtrungės” gimnazija), Povilas Šalčius ir Vilius Stankevičius („Verdenės“ progimnazija), Lukas Mažrimas („Versmės“ progimnazija), Saulė Pukinskaitė (Eduardo Balsio menų gimnazija), Gustas Achramenka, Emilija Aleksandravičiūtė ir Gintarė Pociūtė iš Moksleivių saviraiškos centro, Justė Žvirblytė (Adomo Brako dailės mokykla), Šarlota Galinauskaitė, Raidas Radzevičius ir Deividas Zelenius (Karalienės Luizės jaunimo centras).

Už meninius pasiekimus padėkų sulaukė Paulina Skrabytė („Ąžuolyno“ gimnazija), Miglė Inga Kuprelytė, Justas Pilipaitis ir Vaiva Bitinaitė (Klaipėdos licėjus),  Simona Skersytė (Prano Mašioto progimnazija), Karina Belova ir Arina Čerkalina (Maksimo Gorkio progimnazija), Enrika Jurgutytė („Vyturio“ progimnazija),  Adomo Brako dailės mokyklos mokinės Rusnė Baltrušaitytė, Gustė Jonkutė, Benita Budrytė ir Ieva Šmitaitė, Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos moksleiviai Kornelija Domarkaitė, Ksenija Petrukovič, Žygimantas Vyšniauskas, Ugnė Lamsaitytė, Martyna Valeikaitė, Arnoldas Lygnugaris, Dominyka Paslavskaja, Mark Rubcov, Gytis Lukoševičius, Nikita Smirnov, Sergej Danilenko, Austėja Stupelytė, Adrija Domarkaitė, Viktorija Mažonaitė, Austėja Bernatonytė, Arnas Vaitkus, Uljana Zelenskaja, Motiejus Būta, Simonas Lučka, Matas Normantas, Gabrielė Beata Štaraitė, Izabelė Orlaitė, Jokūbas Žvaliauskas, Emilija Joana Šoriutė, Leticija Jonaitytė, Goda Charlamova, Vytautas Šukys, Eglė Leščiūtė, Jekaterina Kondratjeva, Liutauras Zinkus, Gabrielė Zinkutė, Jokūbas Kulevičius, Marijonas Varnelis, Kevinas Tamošauskas, Kęstutis Kersnauskas, Benediktas Galvydis, Ema Rimkutė, Fausta Rudytė, Neda Usonytė, Aušrinė Ilgauskaitė (Karalienės Luizės jaunimo centras), Gabija Narkevičiūtė („Verdenės“ progimnazija).

Sportiniais pasiekimais šiemet sužibėjo ir padėkomis buvo įvertinti Vera Kozliuk, Edas Butvilas, Nika Novikova, Radvilas Kneižys, Justė Veronika Jocytė, Nikas Kvasys, Rūta Vaicekauskaitė, Edvinas Kolmogorovas, Eleonora Poškaitė, Julija Ivanova, Maja Gaiduk, Neila Lavrenovaitė, Ema Lavrenovaitė, Ilja Kožuchar, Aleksandra Oželytė, Osvaldas Macijauskas, Lukas Švežas, Viktorija Zykaitė, Marija Žuravliova, Aurimas Dumbrauskas, Darija Adomaitytė, Ieva Budrytė,  Artūras Kuzminskas, Maidas Tarvydas, Žygimantas Šniaukas.


  2018-12-18

  7 komentarai “Tradiciškai pagerbė gabiausius moksleivius”

  1. Už vaikų pasiekimus tikrai galima pasidžiaugti, tik lieka neaiškūs įvertinimo kriterijai. Ar būti 67-am tenise Europoje yra didesnis pasiekimas nei būti Europos čempionu kitoje sporto šakoje?

  2. Neturėtų būtų parašyta – Reklama apmokėta iš Dudoriaus sąskaitos?! Atvira Klaipėda – grubliauskuo pakalikė.

   • Gal galite paaiškinti kuo vaikai kalti, kad dabar rinkiminės kampanijos laikotarpis? Kas jiems tada turėjo įteikti padėkas? Tamsta?

   • O tai normalu, kad mero facebook paskyroje transliuojančioje šį renginį uždėta jo “Už Klaipėdą” logotipas su jo veidu, čia normalu? Čia ne reklama? Mūsų meras – neskaidrus, nesąžiningas, o atvira klaipėda jam lenda į subinę.

   • Yra toks posakis, kuo pats kvepi, tuo kitą tepi. Jei Jūs turite įprotį lįsti į kai kurių žmonių užpakalius, tai nereiškia, kad mes tokį turime. Jei meras inicijavo šio renginio transliaciją savo komiteto FB puslapyje, čia jo ir jo komandos sąžinės reikalas. Mes į šį renginį ėjome ne dėl mero, o dėl šių jaunų žmonių. Ėjome ir pernai https://www.atviraklaipeda.lt/2017/12/20/pagerbe-geriausius-klaipedos-moksleivius/ eisime ir kitąmet – ir mums visiškai nesvarbu, kas bus meras ar merė. Tiesiog liūdna, kad vietoje to, kad pasidžiaugtumėte jaunais žmonėmis ir jų pasiekimais, ieškote sliekų net ne ant asfalto, toje vietoje, kurią pats minite.

   • Na pasakų sekti nereikėtų, nes jei jūsų portalas nepost’intų nesąžiningo politikuojančio mero foto kas trečiam post’e, galima būtų sutikti, šiuo atvėju sutinku, kad A.K. yra Grubliausio šalininkai. Kodėl ne vaikų foto, o rinkimams besiruošiančio mero, jis ten svarbiausias??! Sėkmės Jums su tokiu nekompetetingu meru ir toliau 🙂

   • Gal galėtumėte pateikti atveji, kai ” kas trečio post’as” buvo su meru? Tai tamstos nuomone reikėjo merą su fotošopu ištrinti? 🙂 Ar pasistatyti kiekvieną vaiką atskirai ir fotografuoti su diplomu? Kuo tokia nuotrauka skirtųsi nuo tos, kuri padaryta vaiko namuose? Beje, tamstos žiniai, po renginio daug kas ėjo atskirai fotografuotis su meru, tikriausiai irgi visi Grubliausko pakalikai ir šalininkai 🙂 Dvasinės ramybės Jums bent jau prieš šventes ir per jas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt