Veidai

Populiari teisėja pakilo karjeros laiptais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-03


Klaipėdos apygardos teismas praneša, jog ketvirtadienį šio teismo Civilinių bylų skyriuje bylas nagrinėti pradeda teisėja Danutė Žvinklytė.

Teismo kolektyvo nariai kolegę pasveikino ne tik su nauju karjeros etapu, bet ir jubiliejinio gimtadienio proga.

„Linkime Jums toliau sėkmingai vykdyti teisėjo priedermę “, – kolektyvo vardu naujai kolegei linkėjo teismo pirmininkas Arvydas Daugėla.

D. Žvinklytė teisėja dirba nuo 2003 m.

Iki tol ji daugiau apie 23 metus dirbo įvairų juridinį, teisinį ir advokato darbą. Penkiolikos metų teisėjo darbo stažą ji įgijo Klaipėdos apylinkės teisme, kuriame nagrinėjo iš civilinių teisinių santykių kilusias bylas bei aktyviai įsitraukė į mediacijos projektą, sugebėjusi ne vieną besibylinėjusią šalį įtikinti ginčą baigti taikos sutartimi.

Teisėja D. Žvinklytė tarp kolegų garsėja kaip netipiška teisininkė, sugebanti proceso metu ir pajuokauti, ir neformaliai pasižiūrėti į einamas pareigas. Dėl sugebėjimo rasti bendrą kalbą su bet kokio išsilavinimo, amžiaus ir pažiūrų žmonėmis teisėja yra populiari tiek tarp uostamiesčio teisininkų, tiek tarp žurnalistų bendruomenės.

D. Žvinklytė nagrinės apygardos teismo kompetencijai priskirtas pirmosios ir apeliacinės instancijos civilines bylas.


Klaipėdos apygardos teismas praneša, jog jo Baudžiamųjų bylų skyriuje dirba 11 teisėjų, tarp jų – ir teismo pirmininkas, o Civilinių bylų skyriuje darbuojasi 15 teisėjų.

Dėl vieno teisėjo etato į Civilinių bylų skyrių atranka jau įvykdyta, tačiau pasirinktas kandidatas dar nepaskirtas.


2019-01-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt