Rėžėsi į pastato sieną

Kriminalai ir nelaimės

Kol valdininkai, paminklosaugininkai bei miesto gyventojai svarsto, ką daryti su Naujojo Uosto g. 5 esančiu senu pastatu, trečiadienio vakarą į jo sieną rėžėsi automobilis.

Paaiškėjo, jog automobilyje buvo du aštuoniolikmečiai. Pasak Klaipėdos apskrities policijos atstovės spaudai Andromedos Grauslienės, „Volkswagen Passat” automobilį, priklausantį mamai, vairavo vienas iš jų, neturintis vairuotojo pažymėjimo.

„Jis buvo blaivus, įpūtė nulius. Pirminiais duomenimis, sužeistas kartu su juo važiavęs kitas aštuoniolikmetis, bet kol kas iš ligoninės pranešimo apie jo būklę  negavome”, –  „Atvirai Klaipėdai” ketvirtadienio rytą sakė komunikacijos specialistė, paaiškinusi, jog dėl šios priežasties įvykis kol kas nepateko ir į paros policijos suvestinę.

Reidas TV „Facebook” nuotr.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Žvejybos uosto rajone degintos ir plėšytos trispalvės (atnaujinta)

Penktadienį vienoje aktyvioje socialinio tinklo grupėje pasirodė pranešimų apie tai, jog Klaipėdoje, Žvejybos uosto rajone, keliose vietose rasta sudegintų bei ...
2024-03-08
Skaityti daugiau

ELTA

Nuteistieji R. Pinikas ir A. Miltenis - jau Šiaulių kalėjime

Modelio Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje realiomis laisvės atėmimo bausmėmis nuteisti Ričardas Pinikas ir Aivaras Miltenis ketvirtadienį konvojuoti į Šiaulių kalėjimą. ...
2024-02-15
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Bandė nuslėpti nelaimingą atsitikimą darbe?

Praėjusią savaitę buvusiame Klaipėdos autobusų parke, kuris šiuo metu jau yra pakeitęs pavadinimą į UAB „Klaipėdos paslaugos”, įvyko nelaimingas atsitikimas ...
2023-08-21
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This