P0

Kriminalai ir nelaimės

Už palangiškio benamio nužudymą stos prieš teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-08


Dėl pernai metų spalį įvykdyto ir didelio dėmesio visuomenėje sulaukusio nužudymo Palangoje į kaltinamųjų suolą sės trys asmenys: 47 ir 39 metų vyrai bei 34 metų moteris.

Prokuratūra praneša, kad dviem iš jų kaltinimai pareikšti tik dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ir nusikaltimą padariusio asmens slėpimo, o trečiasis kaltinamasis bus teisiamas dėl žmogžudystės.

Kaltinimą byloje palaikys Klaipėdos apygardos prokuroras Jurijus Petuchovas. Palmiros Mart nuotr.

Ikiteisminio tyrimo, kuris truko vos du su puse mėnesio, duomenimis, 2018 metų spalio 10-osios naktį trys kaltinamieji, apsvaigę nuo alkoholio, nukentėjusįjį sumušė.

23-ejų vyrui teko atlaikyti gerokai už save vyresnių dviejų vyrų ir moters smūgius į galvą ir kitas kūno vietas. Kaip kaltinamieji teigė, vyrą jie mušė vedini pykčio dėl skolos ir apkalbų.

Tačiau vakaras muštynėmis nesibaigė. Vienas iš kaltinamųjų, kaip įtariama, ne mažiau 16-os kartų peiliu dūrė nukentėjusiajam į įvairias kūno vietas. Dėl daugybinių durtinių-pjautinių sužalojimų jaunas benamis vietoje mirė.

Iš baimės, kad gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn, kiti du sugėrovai sudegino savo rūbus, avalynę su kraujo pėdsakais ir nukentėjusiojo mobilųjį telefoną.

Ryte netoli ligoninės Palangoje radus 23 metų nukentėjusiojo kūną, apie 15 val. Klaipėdos apskrities Sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Palangos jau buvo sulaikę visus tris įtariamuosius.

Pranešama, jog kaltinamieji pripažįsta savo kaltę.

Byla artimiausiu metu bus nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme.


2019-01-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt