P0

Transportas

Sniegas priemiesčių gyventojus paliko be transporto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-28


Po pirmadienio naktį uostamiestyje gausiai iškritusio sniego, iškilo susisiekimo viešuoju transportu su Klaipėdos priemiesčiais problemų.

VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) praneša, kad nors pirmadienio ryte visos miesto gatvės buvo užverstos sniegu ir dėl to kai kuriose maršrutų atkarpose autobusai vėlavo net iki 20 min., visgi visuomeninis transportas mieste esą veikė be didesnių trukdžių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tačiau sudėtingesnė situacija susidarė priemiestyje.

Pasak pranešimo, pirmą kartą susidurta su rimtomis pravažumo problemomis Karklėje ir Kalotėje. Ryte 15B autobusas užklimpo Adomo Brako gatvėje, todėl nebuvo atlikti rytiniai jo reisai, Kalotės gyventojams atsirado problema pasiekti miestą.

Sutrumpinta trasa iki Karklės važiavo 24-asis maršrutinis autobusas. Jo vairuotojas, įvertinęs kelio dangos būklę bei pakely sutikęs keletą užklimpusių lengvųjų automobilių, informavo KKT dispečerę ir sutrumpino trasą. Dėl to Kunkių gyvenvietė liko be viešojo transporto.

KKT atsiprašo keleivių, kuriems ekstremalios sąlygos pirmadienį apsunkino kelionę viešuoju transportu.

Artimiausią naktį pagal prognozę dangus dar užvers sniego. Teigiama, jog pravažumo būklė daugelyje priemiesčio trasų jau dabar yra arti ribos.

“Prašome kelininkų užtikrinti pravažumą viešojo transporto trasomis. Viešojo transporto pravažumo galimybės yra kitos nei visureigių. Jeigu turėsime pasirinkimą trumpinti trasą – arba užklimpti gale, trasas operatyviai trumpinsime”, – rašoma KKT pranešime.

Apie nutraukiamus/sutrumpinamus reisus, kur tai įmanoma ir tikslinga, informuojama bėgančia eilute puslapyje ir telefonu 880012344.

Transporto straipsnių vidus kompas

Keleivių prašoma kelionę planuoti pagal faktinį eismą rodantį žemėlapį https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map, kad nereikėtų laukiant šalti stotelėje.


2019-01-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt