P0

Verslas

Klaipėdos autobusų parkas bando įsitvirtinti Vakarų Lietuvoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-06


„Mūsų įmonė iki šiol koncentravosi trijose veiklos kryptyse: keleivių pervežimo Klaipėdos mieste ir Lietuvos tarpmiestiniuose maršrutuose bei vykdėm užsakomuosius reisus. Nuo praėjusių metų laikomės naujos strategijos. Ieškome ilgalaikių kontraktų užsienio rinkose ir dalyvaujame viso Vakarų Lietuvos regiono pervežimo konkursuose“, – pranešime spaudai teigia uostamiesčio savivaldybės valdomos UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas.

Dar pernai spalį VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ pasibaigus konkursui pasirašė sutartis su KAP dėl keleivių vežimo 23 ir 24 maršrutais į Žaliąjį slėnį (per Purmalius) ir Karklę. Šiai paslaugai teikti KAP įsigis tris naujus 25 vietų maršrutinius autobusus.

Pasak KAP vadovo, jau yra pateikti pasiūlymai dar keliems interesantams, o per metus numatyta pateikti paraiškas analogiškoms paslaugoms apie 50 viešųjų pirkimų. 2017 metais buvo dalyvauta 10-yje konkursų, pernai – 32.

Dar viena paslauga bus teikiama Klaipėdos miesto moksleiviams. Bendrovė laimėjo atranką ir 3 metus turistinės klasės autobusais veš uostamiesčio mokyklų mokinius į plaukimo pamokas naujajame Klaipėdos baseine.

KAP  šiuo metu veža keleivius 9 tarpmiestiniais maršrutais, aptarnauja 16 miesto maršrutų ir 5 priemiestinius Klaipėdos bei Kretingos rajonų maršrutus.


  2019-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt