P0

Politika

Debatų platforma: naujas dalyvis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-07


Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui ketvirtadienį neskundžiamu sprendimu į rinkimų kovą uostamiestyje sugrąžinus dėl nepakankamo kandidatų skaičiaus išeliminuotą rinkimų komitetą „Už pokyčius Klaipėdoje“ ir jo kandidatą į merus Artūrą Žalį, “Atvira Klaipėda” jau atliko pakeitimus jos debatų platformoje.

Dabar skaitytojai gali į pageidaujamą debatų porą skirti į ir A. Žalį. Iki ketvirtadienio 11 val. kandidatus jau buvo suporavę 200 žmonių. Ir jie, ir visi kiti savo sprendimą gali pakeisti bet kada iki pat poravimo pabaigos – vasario 13 d.

Ketvirtadienio 11 val. daugiausiai kartų buvo suporuoti Arvydas Vaitus ir Nina Puteikienė – tokios “dvikovos” pageidavo 70 žmonių.

Poruoti kandidatus galima specialiame puslapyje rinkimai.atviraklaipeda.lt, (poruoti galima prisijungus per savo „Facebook“ profilį, kad būtų išvengta piktnaudžiavimų IT suteikiamomis galimybėmis).

Tarpiniai balsavimo rezultatai bus periodiškai skelbiami mūsų portale.

Debatai vyks vasario 19, 20, 21 dienomis. Debatų metu bus atsakinėjama ne tik į vedėjo, bet ir į atrinktus geriausius tiesioginės transliacijos metu ar el. paštu info@atviraklaipeda.lt konkrečiam kandidatui atsiųstus klausimus (jų laukiame jau dabar).

Taip pat bus suteikta galimybė klausimus užduoti debatus vietoje stebėsiantiems asmenims – čia galės dalyvauti po penkis kiekvieno kandidato komandos narius ir penki „Atviros Klaipėdos“ rėmėjai. Pageidaujančiųjų dalyvauti debatuose „Atviros Klaipėdos“ rėmėjų registracija bus vykdoma el. paštu info@atviraklaipeda.lt nuo vasario 14 d.

Pasibaigus kiekvieniems debatams bus paskelbtas balsavimas, kurio metu skaitytojai galės pasisakyti, kas, jų nuomone, laimėjo debatus.

Dalyvaukite aktyviai, kad kovo 3-iąją būtų lengva apsispręsti. O jei mero rinkimuose prireiks antrojo turo, „Atvira Klaipėda“ surengs ir į jį patekusių dviejų kandidatų debatus.


  2019-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt